Položka: EX10030320

|

Model: SBS-PW-301CC

Počítací váha - 30 kg / 1 g - 3 LCD displeje - baterie 72 h

Kč 2,899.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • přesná – díky rozsahu 20 g až 30 kg lze vážit i malá množství s přesností na 1 g
  • prostorná – velká vážicí plocha vyrobená z ušlechtilé oceli měří 30,5 x 22 cm
  • přehledná – 3 LCD displeje s podsvícením a velkými číslicemi
  • robustní – stabilní plastové pouzdro a vážicí plocha z ušlechtilé oceli se snadnou údržbou
  • vyvážená – integrovaná vodováha a výškově nastavitelné gumové nožičky zajišťují optimální vyvážení váhy

POPIS PRODUKTU

Přehledná počítací váha do 30 kg se LCD displeji

Počítací váha slouží k určení počtu kusů na základě hmotnosti – ať už se jedná o šrouby, bonbóny nebo jiné kusové zboží, se kterým denně obchodujete nebo pracujete. Vzhledem k vysoké přesnosti měření lze i určovat i opravdu velká množství malého zboží – například v průmyslové výrobě nebo při inventurách.

Určete přesný počet pomocí počítací váhy značky Steinberg Systems

Počítací váha je skutečně velmi přesná: při maximálním zatížení 30 kg má přesnost 1 g. Naměřené hodnoty, jako jsou celková hmotnost, hmotnost kusu a počet kusů, se jasně zobrazují na třech LCD displejích, které jsou umístěny přímo pod vážicí plochou. Číslice displeje mají výšku 16 mm a jsou vždy dobře čitelné. Ovládací panel je přehledně uspořádaný a lze jej velmi snadno používat. Můžete na něm zvolit všechny základní funkce, jako je např. tárování, sčítání nebo uložení. Váha má 99 míst v paměti. Dle potřeby si můžete vybrat mezi jednotkami kg a lb.

Vážicí plocha je vyrobena z robustní ušlechtilé oceli, která se snadno udržuje, a má rozměry 30,5 x 20 cm, takže na ni lze umístit zboží různé velikosti. Protiskluzové a výškově nastavitelné nožičky zajišťují bezpečnou, vodorovnou polohu. Pomocí zabudované vodováhy můžete před vážením zkontrolovat, zda se váha skutečně nachází ve vodorovné poloze. Počítací váha je napájena dobíjecí baterií, takže je vhodná i pro mobilní použití. Akumulátor má úžasnou výdrž až 72 hodin. Na nízkou úroveň nabití baterie Vás upozorní displej.

Váha splňuje požadavky nejvyšší kvality: má vyváženou konstrukci vyrobenou z vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž je obzvláště odolná. Skříň je vyrobena ze stabilního plastu, zatímco vážicí plocha je vyrobena z odolné ušlechtilé oceli.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY