Položka: EX10030898

|

Model: SBS-EC-300B

Inspekční kamera - 30 m - 12 LED - 7" displej

Kč 28,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • přehled – ostré zobrazení díky kameře o rozměru 23 x 134 mm s rozlišením 720 x 576 px a 7" displejem
  • jasný obraz – 12 LED diod se postará o nejlepší viditelnost
  • dosah – 30 m dlouhý kabel umožňuje úžasný dosah kamery
  • dokumentace – lze ukládat nejen video a audio záznamy, ale i fotografie
  • mobilita – praktický přepravní kufr pro venkovní použití

POPIS PRODUKTU

Inspekční kamera pro pohled do hloubky

Pomocí endoskopické kamery značky Steinberg Systems můžete prozkoumávat i těžko viditelná nebo těžko přístupná místa a defekty. Díky pružnému husímu krku a ergonomickému tvaru rukojeti má tento přístroj různé možnosti použití v profesionálním i soukromém prostředí. Inspekční kameru lze použít například k provádění zkoušek válců, kontrole vedení, potrubí nebo kanalizace, jakož i k průzkumu meziprostorů nebo dutin při renovačních pracích - a ke zkoumání ve mnoha dalších odvětvích.

S kamerou do potrubí nebude dění uvnitř trubek už žádným tajemstvím

Hlava kamery je do potrubí zaváděna pomocí 30m kabelu ze skelného vlákna. Inspekční kamera je vhodná pro odtoky o různých průměrech. Dvě vodicí hvězdice různých velikostí přizpůsobí kameru průměru potrubí. Hlava kamery a kabel jsou vodotěsné (stupeň krytí IP68), a proto je lze použít i ve vlhkém prostředí. V potrubních systémech sleduje kabel bez obtíží jednotlivé větve kanalizace.

Flexibilní hlava kamery se může otáčet o 90° a má zorný úhel 105°. Potřebné světlo zajišťuje 12 LED diod, integrovaných v hlavě kamery. Vysoce kvalitní safírový objektiv je vhodný i do drsných prostředí a odesílá ostré snímky na LCD TFT monitor. Navíc dokáže digitální 8násobný zoom a nezávislá stabilizace obrazu zobrazit i ty nejmenší detaily uvnitř trubky. Kameru lze ovládat pomocí základního ovládacího panelu.

Kromě prostého prohlížení můžete také pořizovat videozáznamy a fotografie, které vám poskytnou cenné informace při analýze poškození nebo ucpání potrubí. Potrubní kamera je vybavena portem USB a slotem SD, takže pro ukládání obrázků můžete použít SD karty až do kapacity 256 GB. SD karta o kapacitě 8 GB je součástí balení.

Endoskopická kamera je napájena akumulátorem, takže ji můžete používat kdekoli bez externího zdroje napájení. Pro přenos můžete inspekční kameru uložit do robustního a ohnivzdorného kufru.

TECHNICKÉ DETAILY