Položka: EX10021108

|

Model: SWS03

Svařovací závěs - 239 x 175 cm

Kč 1,499.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • velký – svařovací závěs velikosti 239 x 175 cm poskytuje skvělou ochranu před jiskrami, paprsky a odstřiky žhavého kovu
  • bezpečný – speciální plast je ohnivzdorný a odolný vůči UV záření; síla materiálu 0,4 mm
  • žáruvzdorný – švy šité nehořlavými, žáruvzdornými nitěmi
  • snadné použití – jednoduše jej zavěsíte díky 28 praktickým kroužkům
  • ochrana – ochrana zdraví a bezpečnost práce při svařování a příbuzných procesech dle normy DIN EN ISO 25980

POPIS PRODUKTU

Nejvyšší bezpečnost pro případy, kdy opět létají vzduchem jiskry

Na všem místech, kde během svařování nebo broušení létají jiskry či stříká horký kov, hrozí zvýšené nebezpečí! Proto by se bez svařovacího závěsu SWS03 ze sortimentu výrobce Stamos Welding neměl obejít žádný profesionál ani kutil.

Svařovací zástěna chrání před jiskrami a odstřiky

Svařovací závěs je vyroben z ohnivzdorného plastu a díky síle 0,4 mm nabízí spolehlivou ochranu proti plamenům, oslepujícímu elektrickému oblouku, infračervenému záření a UV záření. Nitě z vysoce kvalitních vláken jsou mimořádně žáruvzdorné a nehořlavé, takže je nepoškodí ani létající jiskry, ani odstřiky žhavého kovu. Svařovací zástěna navíc chrání pracoviště před vlhkostí, průvanem, slunečním zářením a nečistotami a díky rozměrům 239 x 175 cm může v případě potřeby převzít také funkci děliče místnosti.

Ochranný závěs odpovídá předpisům pro ochranu zdraví a bezpečnost práce při svařování a příbuzných procesech stanovených v normě DIN EN ISO 25980, a proto jej lze využít jako bezpečnostní opatření při profesionálním svařování. Závěs má po celém obvodu okrajů na stranách 28 praktických kroužků, pomocí nichž jej snadno zavěsíte. Vše, co k tomu ještě potřebujete, jsou kabelové pásky, háčky nebo ohnivzdorné lano.

Kupte si svařovací závěs ještě dnes a buďte při práci se žhavými kovy dobře chráněni! Nebo si jej pořiďte jako doplněk ke svařovací zástěně SWS04 značky Stamos Welding Group, kterou rovněž naleznete v našem sortimentu. V nabídce máme i další ochranné prostředky pro svářeče, jako jsou svářečské kukly, bundy, rukavice nebo zástěry.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY