Výrobník ledové tříště - 3 x 15 litrů

Číslo položky: EX10011024 / Model: RCSL 3/15

Výrobník ledové tříště - 3 x 15 litrů

 • Číslo položky: EX10011024
 • Model: RCSL 3/15
 • V sortimentu od roku: 2018
 
 
 
44169,00 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

K odeslání ihned, dodací lhůta cca 5–7 pracovních dnů

Výrobník ledové tříště - 3 x 15 litrů

Výrobník ledové tříště RCSL 3/15 výrobce Royal Catering je určen pro potřeby profesionální gastronomie a je výtečným doplňkem Vašeho vybavení jak na piknicích a festivalech, tak i v kavárnách a barech, a dokonce i na koupalištích. Moderní design tohoto přístroje umožňuje atraktivní prezentaci ledové tříště či jiných chlazených nápojů. Disponuje konstrukcí z trvanlivých, odolných materiálů a snadno se používá, což jsou další přednosti, díky nimž lze tento výrobník používat také v domácnostech.

Schmackhafte Abkühlung – Slush-Eis, Fruchtdrinks, Cocktails

 

Stroj pracuje s výkonným 900wattovým motorem. Tento motor je mimořádně účinný a energeticky úsporný. Díky Heavy Duty konstrukci disponuje výrobník ledové tříště pracovním cyklem 8 až 12 hodin. Míchadlo uvnitř stroje zabraňuje tvoření velkých kusů ledu a zamezuje ucpání výdejního kohoutu. Ve skříni přístroje se nacházejí ventilační drážky, které chrání motor před přehřátím. Noční režim Vám navíc šetří náklady, zvyšuje životnost kompresoru a udržuje obsah výrobníku v tekutém stavu.

 

Pomocí výrobníku ledové tříště můžete servírovat nejen ledovou tříšť, ale i veškeré další chlazené nápoje, jako například ovocné drinky, koktejly nebo dokonce sorbety. S celkovým objemem 45 litrů se přístroj ideálně hodí pro uchovávání chlazených nápojů. Dopřejte na každé akci svým hostům to pravé osvěžení!

 

Tento stroj výrobu ledové tříště má tři zásobníky. Každý z nich disponuje samostatným pohonem, proto můžete připravovat různé druhy nápojů s různými konzistencemi současně. Smíchejte například dva různé druhy sirupu a vytvořte si vlastní ledovou tříšť! Kreativitě se meze nekladou!

 

Zásobník je vyroben z potravinově konformního polykarbonátu bez obsahu BPA, a je proto zdravotně nezávadný a také odolný proti extrémním teplotám. Vyniká vysokou rázovou houževnatostí, a je proto mimořádně silný a trvanlivý. Díky průhlednému materiálu jsou nápoje nabízeny pro oči atraktivním a nanejvýš chutným způsobem, což je ideálním završením celkového designu.

 

Nenechejte své zákazníky dlouho čekat! Tento výrobník ledové tříště lze obsluhovat velmi jednoduše pomocí pouze několika tlačítek. Každý ze tří zásobníků disponuje samostatnými obslužnými prvky. Stroj je vybaven funkcí chlazení, proto můžete prodávat i chlazenou limonádu. Kromě toho lze při výrobě točené zmrzliny nastavit stupeň tuhosti; můžete si vybrat ze čtyř stupňů.

 

Dávkovací kohoutek zajišťuje kontrolované vypouštění ledové tříště, aniž by docházelo k rozlití obsahu. Lehké, odolné víko chrání obsah zásobníku před nečistotami. Odkapávací miska zachycuje přebytečné tekutiny a udržuje pracoviště čisté. Skříň stojí na gumových nohách, což jednak chrání povrch před poškrábáním, a jednak zaručuje, že přístroj stojí bezpečně.

 

Royal Catering je symbolem kvalitního gastronomického vybavení a spolehlivosti, proto na výrobník ledové tříště poskytujeme záruku v délce 3 let. V případě neočekávaných funkčních poruch Vám nabízíme servisní služby v rámci celé EU.

Highlights

 • velký celkový objem 30 litrů
 • záruka 3 roky a servisní služby v rámci celé EU
 • zásobníky z potravinově konformního polykarbonátu bez obsahu BPA
 • energeticky úsporný – ekonomicky a nákladově efektivní
 • pracovní cyklus 8–12 hodin díky vysoce robustní konstrukci

Přednosti

Model
RCSL 3/15
Číslo artiklu
10011024
Stav artiklu
Nový
Napětí / frekvence
230 V / 50 Hz
Výkon
900 W
Objem
3 x 15 l
Teplotní rozsah
-2 ÷ -3 ℃
Materiál zásobníků
Polykarbonát bez obsahu BPA
Stupně tuhosti
4 stupně
Pracovní cykly
8–12 hod.
Chladivo
R134a / 560 g
Počet zásobníků
3
Víko
Ano
Odkapávací miska
Ano
Gumové nohy
Ano
Rozměry (DxŠxV)
69,5 x 61,5 x 79,8 cm
Hmotnost
61,6 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV)
73 x 68 x 83 cm
Hmotnost zásilky
80 kg

velmi velký objem 45 l

 

mražení, chlazení a stáčení nápojů

 

perfektní na ledovou tříšť, džusy, koktejly a jiné drinky

praktický kohoutek pro snadné dávkování

odkapávací misky zajišťují čisté pracoviště

Výrobník testoval Michał Orłowski, šéfkuchař vyhlášených restaurací v Sydney a Varšavě. Profesionál a zkušený gastronom, stejně jako naši zákazníci.

míchadla zajišťují správnou konzistenci

efektivní pracovní cyklus 8 – 12 h

 

3 oddělené nádoby na nápoje pro 3 různé příchutě

 

robustní provedení z polykarbonátu bez obsahu BPA

PRO TIP

Místo hotových sirupů používám přírodní ovocné džusy. Díky tomu je ledová tříšť mnohem zdravější a skvěle chutná.

Vnitřek nádob pravidelně vyplachuji vodou a octem a dezinfikuji. To zabraňuje hromadění bakterií.

svěžest

vždy osvěžující ledová tříšť při teplotě -2 bis -3 °C

pěkná prezentace

působivá prezentace díky průhledným nádobám

nákladově efektivní

noční provoz šetří energii a tím i náklady

snadná obsluha

0% BPA

S profesionálními produkty pracuji každý den. V tomto videu jsem produkt důkladně otestoval. Podívejte se, jak tento produkt přesně funguje. Poté se můžete rozhodnout, jaký model bude pro Váš podnik nejlepší. Věřím, že Vám moje videa a tipy pomohou, aby bylo Vaše podnikání ještě úspěšnější.

šéfkuchař vyhlášených restaurací v Sydney a Varšavě. Profesionál a zkušený gastronom.

expert review

Michał Orłowski (25.03.2019)

Ideální na různé chlazené nápoje – nejen pro děti!

Zmrazené margarity nebo daiquiri jsou noční můrou každého barmana, pokud je musí vždy připravovat od nuly. Díky výrobníku ledové tříště budete tyto oblíbené koktejly moci připravovat velice rychle a rovněž je velice rychle podávat hostům. Teplota a konzistence jsou nastavitelné. Proto tento přístroj vroucně doporučuji nejen do cukráren, ale i do seriózních barů. Opravdu usnadní práci.

Jak dlouho může zůstat stroj v provozu?

Stroj je koncipován pro dlouhé pracovní nasazení a má pracovní cyklus 8 až 12 hodin.

Je obsluha tohoto přístroje jednoduchá?

Stroje jiných výrobců často vyžadují velmi komplikovanou obsluhu. Výrobníky ledové tříště výrobce Royal Catering lze obsluhovat velice jednoduše pomocí dvou tlačítek. Veškeré další procesy běží automaticky.

Co se stane, když se stroj rozbije?

Našim zákazníkům nabízíme záruku v délce 3 let a servisní služby v rámci celé EU. Pokud máte dotazy či problémy s tímto strojem, neváhejte se na nás obrátit!

 • Výrobník ledové tříště RCSL 3/15
 • Montážní příslušenství
 • Návod k použití

Buďte první, kdo tento produkt ohodnotí.Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.