Položka: EX10012429

|

Model: RCWW 4

Vozík na prádlo - 300 litrů - Royal Catering

Kč 2,199.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • prostorný – vak na prádlo pojme 300 l
  • robustní – vyjímatelný vak z pevného plastu (PVC) a rám z odolné ušlechtilé ocele
  • mobilní - 4 kolečka s lehkým chodem pro bezproblémové manévrování
  • praktický - kónický tvar umožňuje jednoduché plnění a bezproblémové manévrování
  • odolný proti sklouznutí - vak je pevně uchycen pomocí 10 přezek

POPIS PRODUKTU

Velkorysý vozík na prádlo se snímatelným vakem na prádlo z plastu (PVC)

Vozík na prádlo RCWW 4 výrobce Royal Catering je ideální výbavou hotelů, pensionů, pečovatelských ústavů či nemocnic a hodí se všude tak, kde je velké množství špinavého prádla. Bezpečně a snadno je ve vaku z odolného plastu (PVC) možné přepravovat ubrusy, povlečení a jiné kusy oblečení. 

Odolný mobilní vozík na prádlo pro velké hromady prádla

Díky svému objemu 300 l pojme tento velký box na prádlo opravdu velké množství špinavého prádla. Při sběru použitých prostěradel, ručníků apod. se již tolik nenaběháte. Vak vás přesvědčí svoji příjemnou pracovní výškou 80 cm a velkým otvorem o rozměrech 91 x 65 cm. To vám ulehčí plnění velkých kusů prádla. Díky svém úzkému tvaru se vozík dobře obrací i na malém prostoru. Díky tomu se s vozíkem snadno manévruje i v menších prostorách. Dále tento tvar usnadňuje vyprazdňování plného vaku na prádlo. 

Vak na prádlo je vyroben z odolného platu (PVC) a hodí se pro dlouhodobé použití. Odolný materiál se snadno čistí a i u těžkých nákladů si zachovává svůj tvar. Vak se bezpečně upevňuje na rám pomocí 10 přezek, které je možné velice snadno opět otevřít. Tak je možné tento vozík na prádlo s kolečky rychle vyprazdňovat, nakládat a dále používat.

Snadný a tichý odvoz prádla umožňují 4 tichá kolečka a vaši hosté tak nejsou žádným způsobem rušeni. Kolečka jsou otěruvzdorná a nezanechávají tedy na podlaze žádné šmouhy ani stopy. Pevný rám z ušlechtilé ocele propůjčuje mobilnímu vozíku na prádlo vysokou pevnost a životnost - bez skřípání či rachocení. V pensionech, hotelích, pečovatelských ústavech - s tímto robustním vozíkem na prádlo výrobce Royal Catering získáte spolehlivého pomocníka pro bezproblémový průběh vašeho celého pracovního dne. 

TECHNICKÉ DETAILY