Položka: EX10011700

|

Model: RC-WBDW6

Varný termos - 6,5 l - 1 500 W - dvouplášťový

Kč 2,399.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • výkon – rychlý ohřev nápojů díky 1 500 W na teplotu 30 až 110 °C
  • objem – kapacita 6,5 l pro velká množství nápojů
  • bezpečnost – tepelně izolované rukojeti a ochrana proti přehřátí zajišťují bezpečnost
  • preciznost – vypouštěcí kohout pro přesné dávkování nápojů
  • izolace – dvoustěnná konstrukce udržuje teplé nápoje v teple a studené nápoje v chladu

POPIS PRODUKTU

Jako stvořený pro ohřívání – nejen vody! Výkonný varný termos s 1 500 W

Varný termos RC-WBDW6 značky Royal Catering, odborníka na vysoce kvalitní potřeby pro gastronomii, je ideálním pomocníkem pří ohřívaní a udržování široké škály nápojů v teple. Dvouplášťový varný termos pojme 6,5 l tekutin a je ideální pro použití v restauracích, hotelech a jídelnách, stejně jako na festivalech nebo vánočních trzích.

Dokonalé udržování teploty s dávkovačem horké vody značky Royal Catering

Díky výkonu 1 500 W termos s přesným termostatem rychle ohřívá nápoje na teploty mezi 30 a 110 °C. Tento teplotní rozsah lze plynule nastavovat pomocí otočného ovladače. Díky praktické funkci udržování teploty jsou nápoje vždy připraveny k podávání při teplotě zvolené pomocí otočného regulátoru. Dvě kontrolky ukazují stav funkce topení nebo udržování teploty. Díky okénku můžete vždy vidět, kdy je třeba doplnit tekutiny, aniž byste museli otevírat nádobu.

A pokud nemáte chuť na horkou vodu, jednoduše použijte termos k ohřívaní kávy, kakaa, čaje nebo svařeného vína. Dvouplášťová konstrukce vařiče na svařené víno se díky své izolaci ukazuje jako obzvláště energeticky efektivní. Další výhodou je, že díky dvojité stěně si svou teplotu udrží také studené nápoje a lze je přesně dávkovat pomocí kohoutku.

Aby jste si nespálili prsty, má termos z ušlechtilé oceli po stranách tepelně izolované držadla. Robustní víko lze bez rizika zvednout také pomocí širokého držadla, díky čemuž nepřijdete do styku s pláštěm. Termos s velkým otvorem lze naplnit během několika sekund a pomocí aretačního mechanismu znovu vzduchotěsně uzavřít. Pokud je ohřívač vody příliš horký, ochrana proti přehřátí zařízení automaticky vypne.

Použité materiály, jako je ušlechtilá ocel bezpečná pro potraviny, jsou nejen velmi hygienické a odolné, ale také nenáročné na údržbu. Vyberte si nyní dávkovač horkých nápojů Royal Catering!

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY