Vaflovač - 1 x 1.500 wattů - tvar srdce

Číslo položky: EX10010319 / Model: RCWM-1500-H

Gesamtansicht von Waffeleisen - 1 x 1.500 Watt - herzförmig
Zoom
Nahaufnahme von Waffeleisen - 1 x 1.500 Watt - herzförmig
Frontalansicht von Waffeleisen - 1 x 1.500 Watt - herzförmig
360°

Vaflovač - 1 x 1.500 wattů - tvar srdce

  • Číslo položky: EX10010319
  • Model: RCWM-1500-H
  • V sortimentu od roku: 2008
5979,00 Kč

ceny včetně DPH včetně nákladů na dopravu

Není skladem

Vaflovač - 1 x 1.500 wattů - tvar srdce

Nejdůležitější informace a klíčové parametry

  • Opékací desky umožňující přípravu vaflí ve tvaru srdce
  • Kryt z ušlechtilé oceli, která chrání zařízení před mechanickým poškozením a usnadňuje udržení v čistotě
  • Tepelně izolovaný držák zajišťující bezpečnost během používání zařízení
  • Nepřilnavý povrch umožňující rychle a snadno odstranit připravený výrobek
  • Žlab zabraňující úniku těsta z vaflovače
Vaflovač Royal Catering RCWM-1500-H je profesionální gastro zařízení určené pro použití nejen v kavárnách či restauracích, ale také v domácnostech. Umožňuje péct upéct jednu velkou vafli (o...Víc informací

Popis

Vaflovač Royal Catering RCWM-1500-H je profesionální gastro zařízení určené pro použití nejen v kavárnách či restauracích, ale také v domácnostech. Umožňuje péct upéct jednu velkou vafli (o průměru 22 cm) nebo pět malých ve tvaru srdce. Kryt je vyroben z nerezové oceli. Zařízení je vybaveno spodní a horní opékací deskou, obě z hliníku potaženého teflonem. Mají nepřilnavý povrch, který usnadňuje odstraňování připravených vaflí. Díky žlabu kolem formy neuniká těsto na kryt. Díky použití termostatu je zařízení snadno ovladatelné.

Vaflovač Royal Catering RCWM-1500-H je profesionální gastro zařízení doporučované pro použití nejen v kavárnách a restauracích, ale také v domácnostech. Díky němu můžete snadno upéct zlatohnědé vafle ve tvaru srdce. Další dodatky závisí na preferencích: sladké, s ovocem nebo čokoládou, anebo pikantní, se zeleninou a šunkou.

Kryt zařízení je vyroben ze solidní ušlechtilé oceli s vysokou odolností. Vaflovač je vybaven horní a spodní opékací deskou z hliníku potaženého teflonem, díky čemuž těsto nepřilne k povrchu. Obě desky jsou zahřívány elektricky a umožňují připravit jednu velkou vafli o průměru 22 cm nebo pět malých ve tvaru srdce.

Žlab kolem formy brání úniku nadbytku těsta a usnadňuje pozdější čištění. Tepelně izolovaný držák zajišťuje bezpečný provoz zařízení.

Plně automatická kontrola teploty umožňuje lehce nastavit správnou teplotu. Optimální kontrolu přípravy vaflí zajišťují diody signalizující ukončení pečení.

Výrobky značky Royal Catering se vyznačují spolehlivým provedením a použitím odolných materiálů, proto na vaflovač RCWM-1500-H poskytujeme dlouhou záruku.

FUNKCE

Technické detaily

TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Model
RCWM-1500-H
Stav zboží
Nový
Materiál krytu
Ušlechtilá ocel
Materiál opékacích desek
Hliník potažený teflonem
Výkon
1500 W
Napětí
230 V
Provozní teplota
od 0 do 300 °C
Tvar vafle
Srdce
Množství vaflí připravených najednou
1 velký nebo 5 malých
Rozměry (DXŠXV)
37 x 30,7 x 49,5 cm
Váha
9,85 kg
Rozměry balení (DxŠxV)
46 x 36 x 29 cm
Váha balení
11,1 kg

Premium Video

S profesionálními produkty pracuji každý den. V tomto videu jsem produkt důkladně otestoval. Podívejte se, jak tento produkt přesně funguje. Poté se můžete rozhodnout, jaký model bude pro Váš podnik nejlepší. Věřím, že Vám moje videa a tipy pomohou, aby bylo Vaše podnikání ještě úspěšnější.

Michał Orłowski, head chef of prestigious restaurants in Sydney and Warsaw. An experienced and professional restaurateur.

Zákazníci koupili také: