(2) Recenze

Položka: EX10010730

|

Model: RCRO-1300

Udírna - 8 přihrádek

Kč 20,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • Stabilní a hygienická kostrukce z nerezové oceli.
  • Vhodná na maso a ryby
  • 8 odkládacích ploch
  • 1 odpadní miska na tuk (s nálevkou do mísy)
  • 1 mísa na tuk

POPIS PRODUKTU

Čerstvé uzené ryby nejsou pochoutkou, kterou si můžete vychutnat výhradně v přístavu. Také maso a uzeniny si udrží po dlouhou dobu nezaměnitelnou chuť.

S udírnou RCRO-1300 si můžete delikatesy vytvořit sami a Vašim hostům tak můžete nabídnout skvělý gurmánský zážitek. Kromě toho uzené potraviny vydrží déle, protože jsou kouřem zabity bakterie a houby.

Udírna nabízí s rozměry 40 x 34 x 108 cm dostatek prostoru nao čerstvé ryby, uzeniny a masné výrobky. Potraviny mohou být zavěšeny hákem v troubě nebo uskladněny na 8 policích. Ty mají minimální odstup 7 cm na výšku.

Pro uzení je udicí skříň uzavřena a nádoba s uhlíky se naplní dřevěnými třískami, které produkují kouř na uzení. Nádobu s uhlíky lze bez problémů umístit bez nutnosti otevření skříně. Pod bednou s uhlíky se nachází odpadní nádoba na zhaslé uhlíky vzniklé při uzení.

Poté lze nastavit požadovanou teplotu pomocí regulátoru teploty. Teplotní rozsah 0 - 110 °C umožňuje kouřit stejně teple nebo horce. Dobu kouření lze nastavit regulátorem. Alarm vás bude informovat, jakmile časový limit vyprší. Maximální rozsah časovače je 120 minut. Pokud nebudete po nastavené době spokojeni s výsledkem grilování, lze časovač nastavit opakovaně.

Na stranách udírny se nachází dobře čitený termometr, který ukazuje teplotu jak v jednotce Fahrenheit, tak Celsius. Tak vždycky budete o teplotě informovaní, aniž byste museli udírnu otevírat a můžete ji nastavit dle Vašich potřeb.

Tuk, který je produkován kouřením, je shromažďovaný odpadní nádobou, která chrání nádobu na uhlíky a zem před nečistotami. Při vysokém vzniku tuku odtéká zachycený tuk přes výlevku do misky pod odpadní nádobou. Tam se shromažďuje a může být snadno zlikvidován.

Udírna je vyrobena z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli. Materiál se snadno čistí a je velmi robustní, takže si udírna trvale zachovává svůj lesknoucí se povrch. Kromě toho vykazuje nerezová ocel odolnost proti vnějším vlivům a je obzvláště odolná proti nárazu. Jeho hladký povrch se vyznačuje vynikajícími hygienickými vlastnostmi, takže se udírna ideálně hodí na zpracování potravin, jako jsou ryby a maso.

Součástí balení je udírna, komínová trubka, odpadní miska, nádoba na zachytávání tuku, nádoba na popel, bedna na uhlíky, regulační jednotka na teplotu s časovačem a 8 polic.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


1.0

Na základě 2 recenzí

01.06.2023

When this product first arrived I had great first impressions. However the more you look at this machine the more disappointed you become. On the unit I recieved there was multiple issues; 1. Door was cracked at the weld 2. Temperature gauge inaccurate 3. The chimney is spot welded so leaks 4. The chimney is screwed on top however there's no sleeve between the inside and outside skin so the walls fill with smoke. 5. Where the thermostat enters the chamber should have some sort of grommet, so smoke enters the area with electrics which is a fire hazard. 6. The chimney has holes drilled in base where there shouldn't be 7. The thermostat is inaccurate and cuts off before desired temperature reached. 8. The metal has been very crudely cut around the door leaving a sharp edge. Here are 8 reasons I will be returning the unit. What makes it worse is when you email to complain all you get back is a generic copy and paste email stating I can have it exchanged if I'm not happy.

01.06.2023

Steuerrung nicht abgedichtet. Bei dem Räucherverfahren dringt feuchtigkeit und Rauch in die Steuereinheit. Somit haut es die Sicherrung raus. Vom Ergebnis her recht gut müsste halt ein wenig verfeinerd werden.