Položka: EX10012810

|

Model: RCAT-120/60-WS

Stůl z ušlechtilé oceli s kolečky - 60 x 120 cm - lemování - nosnost 158 kg - Royal Catering

Kč 6,299.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • nosnost – vysoká nosnost 158 kg díky stabilní konstrukci
  • dostatek prostoru – velká pracovní plocha o rozměrech 60 x 120 cm a praktická police
  • hygienická čistota – snadné a důkladné čištění díky ušlechtilé oceli, hladkým povrchům a 115 mm vysokému lemování, které chrání okolí před stříkající vodou a nečistotami
  • mobilita – díky 4 kolečkům, z nichž 2 jsou vybaveny brzdou
  • jednoduchá montáž – včetně montážního materiálu a návodu

POPIS PRODUKTU

Stůl z ušlechtilé oceli s kolečky a velkou odkládací plochou

Nábytek z ušlechtilé oceli je základem hygieny v kuchyni a čisté přípravy potravin všeho druhu. Pojízdný stůl z ušlechtilé oceli ze sortimentu gastronomických potřeb značky Royal Catering se skvěle hodí do každé kuchyně. Pracovní stůl z ušlechtilé oceli byl speciálně navržen, aby odpovídal vysokým nárokům gastronomického průmyslu a díky dvěma úrovním zajišťuje dostatek odkládacích ploch. 4 kolečka, z toho 2 s brzdou, zajišťují mobilitu a univerzální využití stolu.

Robustní a zatížitelný – pojízdný pracovní stůl z ušlechtilé oceli značky Royal Catering okouzlí prvotřídní kvalitou

Pracovní plocha 85 cm vysokého stolu z ušlechtilé oceli měří 60 x 120 cm a poskytuje dostatek prostoru pro každodenní práce v kuchyni. Druhou polici o rozměrech 108 x 48 cm můžete využít jako další odkládací plochu. Unese až 60 kg a umožňuje dobře strukturovanou a přehlednou práci. Na polici lze díky výšce 53 cm uložit i větší předměty. Lemování vysoké 115 mm chrání okolí před stříkající vodou a nečistotami.

Díky jednoduchému a rychlému sestavení a dodávanému montážnímu příslušenství je pojízdný pracovní stůl připraven k použití během několika minut. Pevné, kulaté nohy stolu o průměru 48 mm zvyšují stabilitu a maximální nosnost. Ta u pracovního stolu na kolečkách dosahuje 158 kg.

Mimořádně kvalitní a precizní zpracování zajišťuje dodatečnou stabilitu a bezpečnost. Pracovní stůl na kolečkách je vyroben z leštěné ušlechtilé oceli a zaujme svou vysokou odolností, dlouhou životností a je odolný vůči korozi a mechanickému poškození (např. poškrábání). Tento materiál lze snadno a důkladně očistit, a tak poskytuje ideální podmínky pro hygienickou práci s potravinami.

TECHNICKÉ DETAILY