(1) Recenze

Položka: EX10012050

|

Model: RCPS-32BE

Stroj na popcorn - se spodní skříňkou na kolečkách - Royal Catering - velký

Kč 98,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • praktický – s prostornou spodní skříňkou na kolech pro profesionální a mobilní použití
  • efektivní – díky výkonu 3,500 W až 12 kg popcornu za hodinu
  • komfortní – práce za každého počasí díky osvětlení komory
  • snadno se čistí – díky vysoce kvalitním materiálům jako teflon, ušlechtilá ocel a sklo, stejně jako promyšlené konstrukci
  • rychlý - pracovní cyklus od 2 do 3 min pro rychlou obsluhu zákazníků

POPIS PRODUKTU

Zaručeně lahodný popcorn – s mobilním strojem na popcorn značky Royal Catering!

Stroj na popcorn značky Royal Catering byl navržen speciálně pro profesionální potřeby gastronomie a je kdekoli absolutním terčem pozornosti. Upoutává nejen svým atraktivním pláštěm s praktickou spodní skříňkou, nýbrž také vytápěnou a osvětlenou komorou, systémem míchání a automatickým termostatem. Profitujte i vy s popcornovačem RCPS-32BE a nechejte se přesvědčit výjimečným popcornovým zážitkem – ať v kině, na trzích nebo na festivalech! 

Velké množství popcornu za krátkou dobu

Automat na popcorn pracuje s 3,500 W a svým velkým výkonem a automatickým termostatem dosahuje rychle provozní teploty  0–85 °C. Díky vysokému pracovnímu výkonu dokáže vyrobit asi 12 kg popcornu za hodinu. Dávkovací olejové čerpadlo a teflonová úprava hrnce zajišťuje, aby se popcorn na kotlíku nepřipékal a nepřipaloval. Kotlík má nahoře průměr 33.5 cm a je vyjímatelný, což usnadňuje jeho čištění. 

Profesionální stroj na popcorn je stejně jako spodní zásuvková skříňka o rozměrech 71 x 56 x 71 cm vyroben převážně z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, obě části tak působí mimořádně kvalitně, stroj na popcorn lze hravě čistit a je účinně chráněn před korozí. Stěny jsou vyrobeny z tvrzeného skla. To se v případě nehody rozpadne na malé kousky místo toho, aby se roztříštilo na střepy, což zabrání vážným poraněním. Kromě toho skleněné stěny spolu s osvětleným vnitřním prostorem umožňují kdykoli sledovat výrobu popcornu – stroj je díky kolům mobilní a lze jej postavit libovolném místě s přípojkou elektřiny. 

Přední dvířka lze snadno otvírat a zavírat díky magnetům. Servírovací klapka připevněná ke dveřím zajišťuje snadné vyjmutí a porcování popcornu. Otvory na dně slouží k tomu, aby kukuřičná zrna, která nepukla, ulomené drobečky a přebytečný olej skončily v zásuvce stroje na popcorn. Zásuvka je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. 

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023

love it, love the popcorn, good job