Položka: EX10012076

|

Model: RCKM-27

Pěchovač na kávu - Ušlechtilá ocel, dřevo - Ø 58 x 90

Kč 319.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • praktické – s rozměry  Ø 58 x 90 mm vhodné pro všechny běžné filtrační páky (není součástí dodávky)
  • profesionální - hladký a rovnoměrný povrch namleté kávy
  • hygienické - díky materiálům jako je ušlechtilá ocel 
  • komfortní - ergonomická rukojeť zajišťuje příjemné používání
  • odolné - díky robustní konstrukci 

POPIS PRODUKTU

Vyvážená chuť espressa díky pěchovači na kávu

Chcete-li si vychutnat opravdu perfektní espresso, musí se voda rovnoměrně protlačit přes aroma namleté kávy. A zde je pěchovač na kávu RCKM-27 značky Royal Catering skutečně nepostradatelný. Homogenním způsobem zhutní a rozdělí kávu a zajistí její hladký povrch: Nedochází zde k takzvanému channelingu, při kterém voda protéká přes namleté kávové boby pouze několika směry. Díky rovnoměrnému protékání vody si můžete vychutnat skvělé aroma každého kávového bobu. Získáte espresso s plnou konzistencí a s vyváženou, harmonickou chutí. 

Profesionální pěchovač espressa od společnosti Royal Catering pro váš gastronomický provoz

Díky svému průměru a výšce  Ø 58 x 90 mm je tento tamper na kávu vhodný pro mnoho běžných filtračních pák (není součástí dodávky). Výšku je možné plynule a intuitivně nastavovat pomocí otočného mechanismu dle druhu daných kávových bobů či upražení kávy. Pěchovadlo na kávu je tak nepostradatelným příslušenstvím každé kavárny, prodejny kávy a restaurace, kde se klade důraz na kvalitní přípravu espressa. 

Tamper je vyroben z ušlechtilé ocele a dřeva a je tedy nejen velice hygienický, ale díky své vysoké hmotnosti a ergonomickému tvaru také skvěle padne do ruky.

Pravidla optimálního plnění filtrační páky

Zhutnění namleté kávy pomocí pěchovadla na espresso je posledním krokem optimálního plnění filtrační páky . Přitom je třeba dbát na to, aby se páka během mletí pohybovala, aby se tak káva mohla rovnoměrně v sítku rozmístit. Na závěr se čerstvě namleté espresso zhutní tak, že se opatrně poklepe filtrační pákou na tampovací podložce. Lehkým poklepáním na straně filtrační páky se povrch kávy vyhladí a poté se výstupkem tamperu optimálně rozvrství.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY