(2) Recenze

Položka: EX10012155

|

Model: RC-HTR9WC

Opékač párků - 9 válců - Royal Catering - Ušlechtilá ocel - ochranný kryt

Kč 3,799.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • efektivita – válečky potažené ušlechtilou ocelí se rychle zahřívají
  • snadná údržba – snadné čištění díky ušlechtilé oceli
  • bezpečnost – variabilní regulace teploty mezi 0–230 °C
  • praktické použití – díky dvěma odděleným topným zónám, které jsou vhodné pro udržování teploty a přípravu párek
  • hygiena – čistota díky vyjímatelné zásuvce na tuk a poklopu ze skla

POPIS PRODUKTU

Kompaktní opékač s 9 válci

S kompaktním opékačem párků RC-HTR9WC značky Royal Catering je příprava párků všeho druhu a jejich udržování v teple hračkou. Jeho energetická účinnost, intuitivní ovládání a nízká hmotnost z něj činí přenosné a úsporné zařízení, které by nemělo chybět v žádné kuchyni. Díky své robustní konstrukci a vysoce kvalitním komponentům je párkovač zvláště vhodný pro profesionální použití ve stravovacích zařízeních, jako jsou restaurace, rychlá občerstvení nebo čerpací stanice.

Skvělý pomocník pro rychlá občerstvení

Se svými 9 výkonnými topnými články umožňuje RC-HTR9WC připravit rychle a efektivně až 16 párek. Válce s povrchem z ušlechtilé oceli se automaticky otáčí o 360 stupňů, takže jsou všechny párky na grilu ohřívány rovnoměrně. Teplotu lze nastavit variabilně mezi 0–230 °C.

Dvě topné zóny opékače jsou umístěny v předním a zadním válci. Jsou ovládány samostatnými termostaty, takže můžete klobásy smažit a zároveň je udržovat v teple. Pod válečky je umístěna odnímatelná odkapávací miska, která umožňuje shromažďování přebytečného tuku a jeho snadnou likvidaci. Ovládání je intuitivní a bezpečné. Opékač se zapíná a vypíná pomocí přepínače. Požadovanou teplotu lze nastavit pomocí praktických otočných knoflíků. Signální kontrolky indikují dosáhnutí požadované teploty. Díky intuitivnímu ovládání můžete nepřetržitě sledovat průběh přípravy.

Zařízení ze sortimentu potřeb pro rychlá občerstvení značky Royal Caterings je vyrobeno z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, a proto je velmi robustní a odolné. Ušlechtilá ocel je odolná vůči poškrábání, poškození korozí nebo mechanickému poškození. Kryt z tvrzeného skla chrání gril před hrubými nečistotami. Zařízení se navíc snadno čistí. Frankfurtské a vídeňské párky nebo vuřty – bez ohledu na to, jakou masovou specialitu používáte k přípravě svých hotdogů, s RC-HTR9WC značky Royal Catering můžete svým zákazníkům vykouzlit lahodné občerstvení během chvilky.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


4.5

Na základě 2 recenzí

01.06.2023

Köp ej- ingen garanti heller. Värdelös, priset visar.

01.06.2023

Den er bra så jeg den fire stjerner