Položka: EX10012260

|

Model: RC-SHSFL05

Ohřívací lampa - mosazný vzhled - 17.5 x 17.5 x 25 cm - Royal Catering - Ocel

Kč 2,499.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • výkon – díky výkonu 250 W zůstanou potraviny rovnoměrně teplé
  • výškové nastavení – díky spirálovému kabelu plynule nastavitelný mezi 40–170 mm
  • mobilita – kompaktní tvar umožňuje snadnou přepravu
  • praktický design – rychlá instalace a snadné ovládání pro hladký provoz
  • dlouhá životnost – pouzdro z robustní oceli odolné proti poškrábání

POPIS PRODUKTU

Perfektní kombinace funkce a designu: závěsná ocelová žárovka

S ohřívací lampou RC-SHSFL05 značky Royal Catering můžete spolehlivě udržovat všechny druhy jídla v teple a dodat vašemu bufetu nádech elegance. Díky svému ušlechtilému designu je ohřívač obzvláště vhodný pro použití v gastronomických a stravovacích zařízeních, která jsou přístupná veřejnosti. Ať už jde o bufety nebo slavnostní příležitosti, jako jsou svatby nebo firemní oslavy: Kompaktní ohřevná lampa v mosazném vzhledu nádherně ozáří vaši nabídku pokrmů.

Díky ohřívači chutná vše jako čerstvé – i po dlouhých hodinách

Ohřívací lampa má objímku pro žárovky E27 (max. 250 W). To znamená, že výkonná lampa udrží pokrmy teplé po několik hodin. Díky tomu nemusíte jídlo ohřívat a vaši hosté si budou moci pochutnat na čerstvě připravených pokrmech po delší dobu. Upozornění: Tepelný výkon se liší v závislosti na vzdálenosti mezi jídlem a tepelnou lampou. Tímto způsobem můžete individuálně nastavit požadovanou teplotu pro různé pokrmy. Délku kabelu lze nastavit mezi 40–170 mm.

Royal Catering sází na nadčasový, elegantní design svých ohřívačů jídla a umožňuje prezentovat pokrmy atraktivním způsobem. Díky kombinaci funkčnosti a elegantního designu je lampa naprostou nezbytností pro každý bufet a všude tam, kde je třeba v krátkém čase podávat mnoho jídel. 

Díky svým kompaktním rozměrům je bufetová lampa obzvláště vhodná pro mobilní použití, například na svatbách, velkých akcích, veletrzích a během cateringu. Pouzdro je vyrobeno z robustní oceli odolné proti poškrábání, snadno se přenáší a zajišťuje dlouhou životnost. Materiál je odolný proti korozi a byl přizpůsoben hygienickým požadavkům ve stravovacím sektoru. Tepelná lampa je napájena 230 V. 

TECHNICKÉ DETAILY