Položka: EX10012072

|

Model: RCKM-23

Odklepávač na kávu - GN 1/6 - 2 200 ml - včetně odklepávací lišty a dřevěného obkladu

Kč 959.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • dostatek prostoru – s objemem 2 200 ml není potřeba obsah nádoby často vyprazdňovat
  • profesionalita – rozměry odpovídají GN 1/6 s hloubkou 150 mm
  • včetně odklepávací lišty pro efektivní práci a ušlechtilého pláště ze dřeva
  • odolnost – díky použití vysoce kvalitní ušlechtilé oceli
  • snadná údržba – snadné vyprázdnění a čištění

POPIS PRODUKTU

Vysoce kvalitní odklepávač na kávu z ušlechtilé oceli s odklepávací lištou, která tlumí nárazy a elegantním dřevěným obložením

Odklepávač na kávu RCKM-23 je nepostradatelným vybavením v kavárnách, barech a restauracích, které servírují svým hostům čerstvou kávou z pákových kávovarů. Nádoba umožňuje rychlé a úplné vyprázdnění portafiltru po přípravě espressa, americana nebo cappuccina a dalších horkých specialit.

Ideální pro každý profesionální provoz: odklepávač na kávu s GN 1/6

Stejně jako všechny kuchyňské spotřebiče značky Royal Catering, i odklepávací nádoba na kávu se vyznačuje dobře promyšleným designem v kombinaci s vysoce kvalitními materiály a pečlivým zpracováním. Rozměry odpovídají gastronádobě GN 1/6, což znamená, že odklepávač lze perfektně integrovat do profesionálních kuchyní. S hloubkou 150 mm a objemem 2 200 ml je potřeba nádobu zřídka vyprázdnit, což zaručuje efektivní práci i ve špičkách. Speciální konstrukce s tlumením zajišťuje rychlé a kompletní vyprázdnění portafiltru bez vynaložení zbytečné námahy.

Tato nádoba je vyrobena z vysoce kvalitního plastu (ABS) a je zvláště vhodná pro použití v potravinářském průmyslu. Materiál je nejen mimořádně robustní, ale také se snadno čistí díky hladkému povrchu. Díky ušlechtilému dřevěnému obložení vypadá tento odklepávač obzvláště elegantně. Jednoduše zlikvidujte použitou kávu s touto odklepávací nádobou ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering!

TECHNICKÉ DETAILY