Položka: EX10011732

|

Model: RC-TFWH60X30

Nástěnná police - skládací - tyčový design - 60 x 30 cm - 40 kg - ušlechtilá ocel

Kč 1,999.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • zatížitelnost – stabilní police z tyčí s vysokou nosností až 40 kg
  • dostatek prostoru – velký úložný prostor o rozměrech 60 x 30 cm a tyče pro zavěšení vařeček apod.
  • skládací design – polici lze sklopit během několika sekund, když ji nepoužíváte
  • stylovost – elegantní a nadčasový design se hodí do každé kuchyně
  • dlouhá životnost – pevná a odolná ušlechtilá ocel pro dlouhou životnost

POPIS PRODUKTU

Skládací nástěnná police pro každou kuchyň – snadná instalace a dostatek prostoru!

Nástěnná police RC- TFWH60X30 značky Royal Catering, odborníka na vysoce kvalitní vybavení pro gastronomii, je dokonalým řešením pro přehledné a prostorově úsporné skladování velkých kuchyňských potřeb. Nástěnná police z ušlechtilé oceli zaujme snadnou instalací a údržbou. Kombinuje moderní design s optimální funkčností a zajišťuje čistotu a pořádek v každé profesionální restauraci.

Flexibilní nástěnné police značky Royal Catering ze sortimentu nábytku z ušlechtilé oceli

Prostorná kuchyňská police z ušlechtilé oceli má velkou úložnou plochu z tyčí o rozměrech 60 x 30 cm a zaručuje spoustu prostoru: ať už v hotelu, restauraci nebo ve vaší kuchyni. Nástěnná police z ušlechtilé oceli unese zatížení až 40 kg a unese i kuchyňské spotřebiče, jako je mikrovlnná trouba. Police z tyčí se navíc osvědčila jako velmi praktická, pokud chcete v kuchyni pověsit lžíce nebo pánve na vaření. Díky otevřené konstrukci je skladované zboží snadno přístupné ze všech stran.

Police stříbrné barvy je držena dvěma robustními konzolami, které lze namontovat obratem ruky. Velké plus: Pokud polici nepotřebujete, jednoduše ji sklopte a užijte si ještě větší volnost pohybu při každodenní práci!

Skládací nástěnná police je kompletně vyrobena z odolné ušlechtilé oceli. Jedná se o kvalitní materiál, který má dlouhou životnost, je odolný vůči korozi a snadno se čistí. Proto se hodí především do kuchyní a zařízení veřejného stravování.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY