Hrnec na svařené víno- 27 l - časovač - výpustný ventil - LCD displej

Číslo položky: EX10010839 / Model: RCMW-27SD

Hrnec na svařené víno- 27 l - časovač - výpustný ventil - LCD displej

 • Číslo položky: EX10010839
 • Model: RCMW-27SD
 • V sortimentu od roku: 2018
 
 
 
3106,00 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

Hrnec na svařené víno- 27 l - časovač - výpustný ventil - LCD displej

Highlights

 • univerzální použití k udržování teploty jídel a nápojů, vaření nebo pasterizování
 • uživatelsky přívětivý, dobře čitelný LCD displej
 • časovač do 120 minut nebo trvalý provoz
 • pružná regulace teploty 30-100 °C
 • elegantní nádoba z ušlechtilé oceli
 • solidní konstrukce s dlouhou životností

Keyfacts

Hrnec na svařené víno- 27 l - časovač - výpustný ventil - LCD displej

Ať už chcete rychle ohřát vodu anebo vyrobit větší množství marmelády, profesionální hrnec na svařené víno Vám nabízí širokou škálu možností použití, které využijete jak v podnikání, tak pro soukromé účely. S objemem 27 litrů a výkonem 2 000 wattů prokazuje hrnec svůj všestranný talent pro přesné zahřívání a udržování teploty nejrůznějších pokrmů a nápojů.

Univerzálně použitelný hrnec na svařené víno s výpustným ventilem

 

Hrnec na svařené víno RCMW-27SD ohřívá nápoje jako víno, mléko nebo vodu na čaj a udržuje je bezpečně teplé. Kromě toho je také univerzálním profesionálním přístrojem pro všechny tekuté pokrmy, které je třeba rychle a spolehlivě ohřát. Vývary a polévky vaří tento přístroj stejně spolehlivě, jako zavařuje ovoce a zeleninu. Pomocí vkládacího roštu se přístroj velmi dobře hodí pro pasterizování šťáv, marmelád, dýní nebo cuket, stejně jako mnoho dalších druhů ovoce a zeleniny, které se za tímto účelem předtím plní do sklenic a poté ukládají v nádobě.

 

Pomocí uživatelsky přívětivého LCD displeje lze pohodlně odečítat jak nastavený čas, tak i zvolenou teplotu vařiče. Jako další indikátor během fáze zahřívání bliká nad ukazatelem času šest čárek, dokud se přístroj nezahřeje na zvolenou teplotu. Jakmile světelné čárky přestanou blikat, je požadovaná teplota dosažena a případně můžete upravit zvolenou dobu vaření.

 

Pomocí pohodlného otočného regulátoru můžete nastavit hodnotu časovače mezi 0 až 120 minutami podle toho, jestli chcete například vařit polévku nebo udržet nápoj teplý po určitou dobu. Časovač je praktický také při pasterizování, protože potraviny jsou prudce zahřívány pouze po krátkou dobu. Pokud chcete svůj pokrm udržet teplý po delší dobu, můžete jednoduše zvolit trvalý provoz.

 

Zvolenou teplotu lze nastavit pomocí pohodlného otočného regulátoru mezi 30 a 100 °C podle toho, zda chcete tekutinu v hrnci udržovat teplou nebo ji uvést do varu. Po zahřátí přístroje se rozsvítí ukazatel vedle regulátoru. Ochrana proti přehřátí hrnec na svařené víno vypne ještě předtím, než by došlo k poškození dílů přístroje, například v trvalém provozu.

 

Nádoba má dvě značky pro minimální a maximální množství tekutiny v hrnci. Tyto údaje jsou mimořádně užitečné právě pro přesné pasterizování při vysoké teplotě. Pro Vaši bezpečnost se přístroj automaticky vypne, jakmile se už v nádobě nenachází žádná tekutina.

 

Mimořádně elegantní a trvanlivá ocelová konstrukce hrnce na svařené víno vám poskytuje možnost používat přístroj také jako dávkovač nápojů u bufetu. Tento materiál je kromě toho optimálně vhodný pro zpracování potravin a tekutin. Hladký povrch i jednoduchý přístup k hrnci prostřednictvím snímatelného víka mimořádně usnadňují čištění přístroje.

 

Nápoje a pokrmy lze v zařízení na udržování teploty bez obtíží dávkovat pomocí výpustného ventilu. Ten se nachází u dna nádoby nad LCD displejem a lze jej ovládat ve třech polohách. Pokud páčku přitáhnete dopředu, tekutina vytéká. Pokud ji pustíte, páčka se zvedne nahoru do klidové polohy, vypouštění tekutiny se přeruší. Pro trvalý provoz stiskněte páčku jednoduše dolů. Tímto způsobem můžete odebírat buď malé porce, anebo nádobu rychle vyprázdnit.

 

Pomocí dvou rukojetí z plastu lze dávkovač nápojů pohodlně přepravovat nebo jej přemisťovat. Použitý materiál má tepelně izolační vlastnosti, proto lze bez rizika pohybovat dokonce i zahřátou nádobou. Pro delší přepravu lze uložit elektrický kabel ve dně zavařovacího hrnce. Přístroj lze bezpečně postavit na gumových nohách, aniž by způsobil poškrábání.

Model
RCMW-27SD
Číslo artiklu
10010839
Stav artiklu
Nový
Materiál skříně
Ušlechtilá ocel, plast
Materiál nádob
Ušlechtilá ocel
Napětí / frekvence
230 V / 50 Hz
Výkon
2 000 W
Průměr nádoby
350 mm
Kapacita nádoby
27 l
Časovač
0-120 min nebo trvalý provoz
Teplotní rozsah
30-100 °C
Displej
LCD
Ochrana před suchým provozem
Ano
Ochrana proti přehřátí
Ano
Délka elektrického kabelu
0,9 m
Rozměry (DxŠxV)
42 x 47 x 48,5 cm
Hmotnost
4,2 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV)
46 x 41 x 41 cm
Hmotnost zásilky
5,15 kg

S profesionálními produkty pracuji každý den. V tomto videu jsem produkt důkladně otestoval. Podívejte se, jak tento produkt přesně funguje. Poté se můžete rozhodnout, jaký model bude pro Váš podnik nejlepší. Věřím, že Vám moje videa a tipy pomohou, aby bylo Vaše podnikání ještě úspěšnější.

šéfkuchař vyhlášených restaurací v Sydney a Varšavě. Profesionál a zkušený gastronom.

Najdu v sortimentu expondo další hrnce na svařené víno?

Ano, u expondo naleznete nejrůznější modely hrnců na svařené víno, které odpovídají různým požadavkům.

Kolik sklenic mohu při pasterizování do nádoby postavit?

To záleží na velikosti použitých sklenic. Například lze do nádoby postavit až deset standardních sklenic o objemu 900 ml a rozměrech 90 x 165 mm.

 • Hrnec na svařené víno RCMW-27SD
 • Rošt
 • Návod k použití