(1) Recenze

Položka: EX10012179

|

Model: RCPM-20,1S

Hnětač těsta - 23 l - Royal Catering - 1300 W

Kč 36,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • silný – díky výkonu 1300 W hněte snadno velké množství těsta
  • velký – mísa má objem 23 l
  • praktický – integrovaný časovač s funkcí automatického vypnutí
  • bezpečný – mřížkované víko umožňuje bezpečné přidávání přísad za provozu
  • robustní – solidní konstrukce z vysoce kvalitní oceli a ušlechtilé oceli

POPIS PRODUKTU

Hnětač těsta značky Royal Catering uhněte jakékoli těsto!

Jste pekař, cukrář nebo majitel restaurace? Těsto se vám stále nedaří nebo vás to stojí příliš mnoho času a úsilí? S hnětačem těsta RCPM-20,1S od značky Royal Catering jsou tyto problémy minulostí! Neuvěřitelná síla a špičková kvalita pro dokonalé těsto během minimální doby. A to ve velkém množství. Žádný problém pro tento hnětač těsta!

Síla a kvalita ve velkých množstvích - hnětač těsta!

Mísa hnětače těsta má objem 23 l. Můžete tak zpracovat až 8 kg mouky najednou. Veškeré díly, které přicházejí do přímého styku s těstem, jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli a splňují nejvyšší gastronomické standardy.

Díky výkonu 1300 W při napětí 230 V je spirálový mixér mimořádně výkonný a hněte velké množství jakéhokoli druhu těsta. Hnětací hák vyniká rychlostí 130–320 ot/min. Díky integrovanému časovači s maximálně 99 minutami se kuchyňský robot automaticky po vypršení času automaticky vypne. Hnětač tak může hníst těsto, aniž byste procesu museli věnovat pozornost. To výrazně zlepší pracovní chod ve vaší kuchyni.

Díky mřížkovanému víku zaručuje hnětač těsta během provozu extrémní bezpečnost. Současně lze během přípravy přidávat další přísady.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023

Hab nach langem Suchen das Glück gehabt, dass ich die Maschine gefunden habe! Alles wie beschrieben! Leistung und Funktion ist absolut TOP! Jetzt hoffe ich nur noch, das die Maschine lange mein Begleiter bleibt!!! :-)