Položka: EX10012024

|

Model: RCPG42-S

Elektrická grilovací deska - 530 x 350 mm - Royal Catering - Flat - 3,000 W

Kč 6,899.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • flexibilita – díky hladkému povrchu je ideální pro širokou škálu pokrmů, vhodný pro restaurace, bufety, prodejní vozy
  • výkon – s 3,000  W a teplotním rozsahem 50–300 °C
  • profesionalita – chutně ugrilované potraviny díky plně automatickému ovládání termostatu 
  • praktická konstrukce – ochrana proti stříkání a sběrná nádoba na tuk a olej pro čistou a příjemnou práci
  • dlouhá životnost – díky kvalitnímu zpracování, pouzdru z ušlechtilé oceli a grilovací desce z litiny

POPIS PRODUKTU

Elektrická grilovací deska z litiny pro křupavé speciality

S elektrickou grilovací deskou ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering můžete své hosty hýčkat po celý rok lahodnými a vydatnými grilovanými specialitami. Ať už jde o šťavnaté steaky a hamburgery, ryby, omelety, tortilly nebo zeleninu, s tímto elektrickým grilem se vaší fantazii nekladou žádné meze. Gril zaujme nízkou tvorbou kouře a hygienickým a velmi čistým způsobem práce. Kromě toho je gril také ideální pro použití ve velkokuchyních – od restaurací a stánků s občerstvením po food trucky nebo cateringové akce.

Zařízení na vaření pro profesionály: Promyšlená a výkonná grilovací deska značky Royal Catering

Plně automatický termostat zajišťuje udržování konstantní teploty. Díky výkonnému topnému tělesu, které pracuje se 3,000 W, dosáhne elektrický gril velmi rychle provozní teploty v rozmezí 50–300 °C, kterou lze nastavit pomocí praktického otočného ovladače.

Silná grilovací deska elektrického grilu je vyrobena z litiny a rychle přenáší teplo z topných prvků na pokrmy a zároveň ho akumuluje. 10 mm deska má rozměry 530 x 350 mm. Díky hladkému povrchu je při přípravě masa a klobás spolehlivě odváděn tuk. Gril je také ideální pro přípravu volských ok, uzenin nebo palačinek.

Deska grilu disponuje ochranným krytem, který účinně chrání stěny a okolí před stříkajícím tukem. Elektrický gril je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, a je proto mimořádně odolný proti korozi, neutrální při kontaktu s potravinami a snadno se čistí.

TECHNICKÉ DETAILY