Elektrická fritéza - 2 x 16 l - 400 V

Číslo položky: EX10010010 / Model: RCSF-16DTH

Elektrická fritéza - 2 x 16 l - 400 V

 • Číslo položky: EX10010010
 • Model: RCSF-16DTH
 • V sortimentu od roku: 2008
 
 
 
10414,00 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

Elektrická fritéza - 2 x 16 l - 400 V

Pokud chcete vyrábět velké množství hranolků, budete s elektrickou fritézou RCEF-16DTH dokonale vybaveni. S celkovým objemem 32 litrů a dvěma silnoproudými přípojkami každé o 6 000 W zaopatří stejně spolehlivě jak hosty na události v kongresovém hotelu, tak i hladové fanoušky na velkých společenských akcích pod širým nebem.

Ještě více hranolků ve velmi krátkém čase – s velkou silnoproudou fritézou výrobce Royal catering

 

Tato dvojitá fritéza disponuje dvěma 16litrovými nádobami, které lze naplnit až 10 litry oleje každou. Díky tomu můžete smažit až 6 kg hranolků najednou. V profesionální oblasti má velmi univerzální použití. Je vhodná i pro přípravu ryb, zeleniny a mnoha dalších menších smažených dobrot. Nádoby můžete používat nezávisle na sobě, takže lze připravovat různé pokrmy současně.

 

Díky velmi vysokému výkonu vyjímatelných topných těles o 6 000 W olej ve fritéze velice rychle dosahuje maximální teploty 200 °C. Již při teplotě cca 180 °C lze díky danému výkonu a objemu fritézy usmažit velké množství hranolků během 4 až 5 minut. Doba čekání na jednu porci (100–150 g) činí pouhých 2,5 až 3 minuty.Tímto způsobem můžete svým hostům nabídnout za tuto krátkou dobu 50 až 60 porcí čerstvých zlatavých hranolků. Pro optimální výsledek udržuje vysoce citlivý termostat horkost nádoby na olej na konstantní teplotě.

 

Fritovací koše elektrické fritézy RCEF-16DTH měří 25 x 23 x 12 cm a mají tepelně izolované rukojeti. Tyto hustě pletené koše s malými oky můžete pomocí držáku připevnit na okraj fritézy, a pak můžete nechat odtéct olej. Zbytky potravin, které odpadnou z košů anebo klesnou dolů kvůli ochlazení, se shromažďují ve studené zóně na dně fritézy a nespalují se. Olej si tak zachovává svou přirozenou chuť.

 

Tato dvojitá elektrická fritéza je vyrobena z ušlechtilé oceli, která se díky svým hygienickým vlastnostem velmi dobře hodí pro práci s potravinami. Kromě toho se hladký povrch velmi snadno čistí. Další výhodou při čištění jsou vyjímatelná topná tělesa, díky čemuž se dostanete do všech míst uvnitř fritézy. Olej lze snadno a rychle vypustit pomocí vypouštěcích kohoutů. Pomocí nich můžete i za chodu přístroje vypustit studený olej, který se nasbíral ve studené zóně, a pak doplníte nový olej.

 

Při odstraňování topných těles pojistka zařízení automaticky vypne, a tím chrání před úrazem. Navíc fritéza disponuje tepelnou pojistkou, která chrání před přehřátím. Během mytí vnitřku fritézy nebo po čas, kdy fritézu zrovna nepoužíváte, ji můžete uzavřít víkem, takže se dovnitř nedostane prach ani jiné nečistoty. Protiskluzové gumové nožky zajišťují potřebnou stabilitu.

 

Ovládací panel je velice přehledný. Když fritézu zapnete, rozsvítí se spínač ZAP. Teplota se nastavuje pomocí plynulého otočného regulátoru. Díky světelné kontrolce vždy vidíte, zda se přístroj ohřívá, nebo již bylo dosaženo požadované teploty. Takže vždy přesně víte, kdy je olej dostatečně horký, aby se mohlo začít fritovat. Obě nádoby mají svůj vlastní ovládací panel a samostatné napájení.

Highlights

 • dvě velké komory každá až pro 3 kg hranolků – celkový objem 2 x 16 l, objem oleje max. 2 x 10 l
 • velmi krátká doba ohřevu díky dvěma topným tělesům každém o 6000 W
 • snadné čištění díky vypouštěcím kohoutkům, povrchu z ušlechtilé oceli a vyjímatelným topným tělesům
 • studená zóna pro optimální kvalitu oleje
 • bezpečná obsluha díky automatickému vypnutí a ochraně proti přehřátí

Přednosti

Model
RCEF-16DTH
Stav zboží
Nové
Napětí / frekvence
400 V / 50 Hz
Výkon
2 x 6 000 W
Počet vnitřních nádob
2
Rozměry koše
25 x 23 x 12 cm
Ohřevná teplota
60–200 °C
Doba výroby jedné porce
2,5 – 3 minuty
Maximální množství oleje
2 x 10 l
Maximální kapacita
2 x 16 l
Materiál povrchu
Ušlechtilá ocel
Materiál rukojetí
Plast
Maximální kapacita fritovacího koše
3 kg
Doba smažení při max. naplněném koši
5 minut
Výpustný kohout
Ano
Tepelná pojistka
Ano
Počet napájecích přípojek
2
Rozměry (DxŠxV)
69 x 52 x 37 cm
Hmotnost
19,3 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV)
75 x 59 x 42 cm
Hmotnost zásilky
21,8 kg

S profesionálními produkty pracuji každý den. V tomto videu jsem produkt důkladně otestoval. Podívejte se, jak tento produkt přesně funguje. Poté se můžete rozhodnout, jaký model bude pro Váš podnik nejlepší. Věřím, že Vám moje videa a tipy pomohou, aby bylo Vaše podnikání ještě úspěšnější.

šéfkuchař vyhlášených restaurací v Sydney a Varšavě. Profesionál a zkušený gastronom.

V čem tkví výhoda studené zóny?

Při fritování vždy vznikají zbytky, které se hromadí na dně. Studená zóna zamezuje tomu, aby se tyto drobky během fritování spalovaly. Pokud je fritéza vybavena vypouštěcím kohoutem, můžete znečištěný olej ze studené zóny vypustit i za chodu přístroje.

Lze fritézu snadno čistit?

Ano, a hned z několika důvodů. Díky výpustnému kohoutku můžete odstranit olej z fritézy během několika vteřin. Povrch fritézy je hladký, neboť je fritéza vyrobena z ušlechtilé oceli, a díky tomu se snadno čistí. Topné těleso i ovládací panel lze zcela vyjmout, takže se při čištění dostanete na všechna místa uvnitř fritézy.

S jakým množstvím oleje mohu v této fritéze fritovat?

Na topném tělese se nachází dvě rysky, které ukazují minimální a maximální množství oleje. Při kapacitě 16 litrů odpovídá ryska maximálního množství oleje přibližně 10 litrům.

 • Elektrická fritéza RCEF-16DTH
 • 2 koše s rukojetí
 • 2 víka
 • 2 topná tělesa s ovládacím panelem
 • 2 vypouštěcí kohoutky
 • Návod k použití
5 Průměr z 1 hodnocení

Řadit

Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.

Autor recenze: Amazon Customer (11.4.2019)
Autor recenze: Amazon Customer (11.4.2019) Gutes und gutes Profi Gerät

Alles bestens gelaufen. Pünktliche Lieferung und gute Profiware. Gerne wieder.