Položka: EX10011919

|

Model: RC-GGF600

Dvojitý plynový gril - 60 x 40 cm - hladký - 2 x 3 100 W - zemní plyn - 20 mbar

Kč 13,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • velká plocha – spousta místa pro potraviny na dvou topných deskách o celkové velikosti 60 x 40 cm
  • síla – dva 3 100W silné hořáky pro rychlé zahřátí až do 300 °C
  • efektivita – hladká deska pro přípravu různých jídel
  • nízký obsah tuku – zdravé grilování bez zbytečných kalorií díky vypouštěnému tuku 
  • snadná údržba – ochrana a čistota díky použití ušlechtilé oceli

POPIS PRODUKTU

Silný plynový gril s dvojnásobným výkonem

Dvojitý plynový gril RC- GGF600 značky Royal Catering, odborníka na vysoce kvalitní potřeby pro gastronomii, je nepostradatelným zařízením v restauracích, kavárnách, snack barech, pojízdných stáncích, rychlém občerstvení, cateringových společnostech, ale také pro soukromé použití v kuchyni. Grilovací deska je neuvěřitelně flexibilní, snadno se čistí díky dodávanému kartáčku a díky díky kompaktnímu formátu ji lze použít v interiéru i exteriéru.

Profesionální grily značky Royal Catering

Plynový gril má boční a zadní kryt proti stříkání. Kryt chrání grilované potraviny před větrem a ztrátou tepla a zabraňuje jejich padání nebo znečištění v důsledku prskání oleje. Gril je vyroben z odolné ušlechtilé oceli, a proto je obzvláště odolný proti korozi a snadno se čistí.

Velká hladká grilovací deska o rozměrech 60 x 40 cm je také vyrobena z ušlechtilé oceli a dokonale přenáší teplo z hořáku na vaše jídlo. Použití tohoto vysoce kvalitního materiálu zabraňuje tomu, aby se plynový gril pokřivil v důsledku působení tepla.

Ultramoderní gril pracuje se zemním plynem a pracuje s tlakem 20 mbar. Díky dvěma výkonným topným tělesům (každé o výkonu 3 100 W) dosáhne plynový gril rychle své provozní teploty 50 až 300 °C pro optimální výsledky při grilování. Teplotu lze regulovat pomocí dvou regulátorů, přičemž obě strany lze nastavit nezávisle na sobě. Plynový gril z ušlechtilé oceli je vybaven ochranou proti přehřátí. Tato ochrana v případě příliš vysoké teploty automaticky vypne napájení, což zabraňuje přehřátí.

Plynový gril má vysouvací přihrádku, do níž stéká přebytečný tuk. To zaručuje zdravé grilování s nízkým obsahem tuku. Přihrádku lze snadno vyjmout a vyčistit. Stabilitu zařízení zaručují protiskluzové gumové nožičky, které chrání váš pracovní povrch před poškrábáním.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY