(2) Recenze

Položka: EX10011493

|

Model: RCWP-1500S

Drtič ovoce elektrický - 1 500 W - 2 800 ot/min - velká násypka

Kč 15,999.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • efektivita – vysoká účinnost díky 2 800 ot/min a maximální produkce 800 kg/h
  • silný výkon – výkonný motor o 1 500 W bez problémů rozdrtí jádrové ovoce
  • dlouhá životnost – vyměnitelný kotouč z ušlechtilé oceli a pouzdro z hliníku zajišťují četná použití
  • jednoduchost – mimořádně velký trychtýř umožňuje rychlé a snadné vložení velkého množství ovoce
  • bezpečnost – gumové nožičky zajišťují lepší stabilitu a menší vibrace; další ochranu poskytuje zabudovaný bezpečnostní spínač

POPIS PRODUKTU

Výkonný elektrický drtič na ovoce rozdrtí až 800 kg jádrového ovoce za hodinu

Elektrický drtič ovoce RCWP-1500S neboli „šroťák na ovoce“ či „šroťák na jablka“ z gastronomického vybavení výrobce Royal Catering umožňuje bez námahy rozdrtit a připravit k odšťavňování velké množství ovoce. Pro výrobu domácích džusů naleznete výběr potřebných lisů na ovoce v našem obchodě v kategorii kuchyňských zařízení.

Tento kvalitní drtič ovoce zaujme nejen svými technickými parametry

Drtič jablek má výkonný motor o 1 500 W a 2 800 ot/min. Díky těmto hodnotám a také díky opravdu velké násypce dokáže tento model rozdrtit až 800 kg ovoce za hodinu. Mnoho druhů ovoce není třeba předem pracně zbavovat jadérek, avšak peckové ovoce (broskve, třešně, nektarinky, meruňky, švestky, blumy, mirabelky apod.) byste měli před drcením vypeckovat.

Šrotovník ovoce má díky kvalitním materiálům velice dlouhou životnost. Hliníková skříň je sice lehká, avšak na neklouzavých gumových nožkách stojí stabilně a má nízké vibrace. Drticí kotouč je vyroben z ušlechtilé oceli, proto je nejen odolný vůči rzi, ale také je díky neporéznímu povrchu velmi hygienický. Disk lze v případě potřeby snadno vyjmout a vyměnit. Při koncepci tohoto elektrického drtiče ovoce byl kladen speciální důraz na bezpečnost. Z tohoto důvodu byl zabudován bezpečnostní spínač a vzdálenost mezi násypkou a drticím kotoučem byla využita na maximum.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


3.0

Na základě 2 recenzí

01.06.2023

Produit à la hauteur de mes attentes. La puissance permet un travail rapide

01.06.2023

Produit reçu mal emballé, bon protégé, et qui s'est révélé HS. Retour possible, mais compliqué... Remboursement lent (pas encore recu, 15 jours apres le renvoi de la machine)