Položka: EX10012449

|

Model: RCCC-58-BT

Chladicí vitrína - 58 l - Royal Catering - 3 úrovně - černá - uzamykatelná

Kč 12,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • prostor – velký vnitřní prostor se třemi úrovněmi a kapacitou 58 l
  • viditelnost – kompletní zasklení a LED osvětlení pro optimální prezentaci
  • čerstvé jídlo – teplotní rozsah 0–12 °C je ideální pro udržení čerstvosti u široké škály potravin 
  • jednoduché ovládání – digitální displej pro přesné nastavení teploty
  • nenáročná údržba – materiály, jako sklo a plast, se snadno čistí

POPIS PRODUKTU

Vkusná prezentace s perfektní chladicí vitrínou pro kavárny, hotely a bistra

Ať už koláče, dezerty, salátové mísy, ovoce, sendviče nebo studené nápoje: S chladicí vitrínou RCCC-58-BT značky Royal Catering, která je odborníkem na vysoce kvalitní potřeby pro gastronomii, můžete nádherně prezentovat ty nejrůznější pokrmy. Umístěte elegantní vitrínu vedle pultu ve vaší kavárně, bistru nebo v hotelu, aby měli vaši hosté vždy přehled o nabízených pochoutkách.

Profesionální chladicí vitrína značky Royal Catering

Na třech úrovních máte dostatek prostoru pro koláče, sendviče, ovocné saláty nebo džbány s mléčnými koktejly a smoothies. Obě patra mají rozměry 38,5 x 32,5 cm a nabízejí tak velkorysou prezentační plochu. Tyto police optimálně rozdělují vnitřek chladicí vitríny o objemu 58 l. Díky kompletnímu zasklení mají vaši zákazníci vždy dokonalý výhled na nabízené pochoutky.

Integrované osvětlení LED osvětluje chlazené jídlo a hosté mohou vidět, jaké dobroty jsou v nabídce, i když je tlumené. Vitrínu lze snadno plnit díky dveřím, které můžete uzamknout. Digitálně ovladatelný termostat reguluje teplotní rozsah 0–12 °C a zajišťuje tak optimální regulaci teploty pro většinu potravin a nápojů.

Prostorná vitrína je extrémně stabilní díky čtyřem gumovým nožičkám, které chrání podlahu před možnými škrábanci při pohybu. Použité materiály, jako je plast a sklo, jsou snadno udržovatelné a hygienické, což hraje v gastronomii obzvláště důležitou roli.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY