Položka: EX10012000

|

Model: RCPMS-80S

Barový mixér a napěňovač mléka - dvojitý - 1 l - 15 000 ot/min

Kč 2,199.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • síla – až 15 000 ot/min při 80 W pro přesné a rychlé míchání
  • preciznost – 2 úrovně rychlosti umožňují lepší řízení procesu
  • efektivita – nádoba o objemu 1 l na přípravu velkého množství nápojů
  • profesionalita – pouzdro, míchadlo a pohár z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli bezpečné pro potraviny se ideálně hodí pro použití v gastronomii
  • univerzálnost – pro lahodné krémové, ovocné nebo výživné proteinové koktejly

POPIS PRODUKTU

Elegantní dvojitý barový mixér a napěňovač mléka – prostorově úsporný a vysoce efektivní

Barový mixér a napěňovač mléka RCPMS-80S značky Royal Catering byl navržen speciálně pro profesionální použití v restauracích, kavárnách, barech, klubech, cukrárnách a posilovnách. S výkonem 80 wattů při rychlosti až 15 000 otáček za minutu zvládnete kromě krémových drinků hravě namíchat také ovocné či smetanové nebo dokonce výživné proteinové koktejly. Díky univerzálnímu použití, vysoce kvalitnímu zpracování a praktickému designu je absolutní nutností v každém gastronomickém provozu.

Dosáhněte perfektní textury při rychlosti až 15 000 ot/min

Vysoce výkonný mixér je dodáván s 80wattovým motorem a díky 2 volitelným úrovním rychlosti dosáhne až 15 000 ot/min. To vám dává lepší kontrolu nad procesem míchání a zajišťuje rychlou a efektivní práci. Díky objemu 1 l umožňují obě nádoby mixéru na nápoje připravit několik dávek různých nápojů v jednom procesu. Přístroj je ideální i pro domácí použití a umožňuje vám vybrat si své oblíbené ingredience.

Mixér má uzamykací systém, který umožňuje uživateli nádobu pohodlně a intuitivně upevnit na stojanu a následně vyjmout. Současně je tento systém zárukou, že během mixování bude nádoba pevně upevněna a nebude se pohybovat. Kromě toho funguje jako ochrana proti neúmyslnému zapnutí.

Další předností barového mixéru je jeho klasický a zároveň praktický design. Díky vertikální orientaci nezabere příliš místa a můžete jej vhodně umístit na téměř každou pracovní plochu. Čtyři gumové nožičky zajišťují stabilitu a chrání přístroj před nechtěným posunutím, díky čemuž je účinně zabráněno vzniku škrábanců na pracovní ploše.

Kryt, nádoba a míchadlo jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli. Tento materiál vyniká svými hygienickými vlastnostmi. Je odolný vůči nečistotám jako je rez, vodní skvrny a zbytky nápojů. Nijak nebude ovlivněna chuť ani vůně koktejlů a drinků. Vysoce kvalitní zpracování navíc umožňuje snadnou údržbu a čištění.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY