Trustpilot

Gastronomické vybavení

Slevy
Hotdogovač - 2 000 W
Royal Catering
(35)

Hotdogovač - 2 000 W

Rozměry (DxŠxV)
44 x 49.5 x 69.1 cm
7 499,00 Kč 8 018,82 Kč
Omezená nabídka
Záruka nejnižší ceny
Skladem
DORUČENÍ ZDARMA přibližně 20. 6.
Slevy
Stroj na popcorn - USA design
Royal Catering
(32)

Stroj na popcorn - USA design

Rozměry (DxŠxV)
56 x 42 x 76 cm
5 799,00 Kč 6 803,83 Kč
Omezená nabídka
Záruka nejnižší ceny
Poslední kusy
DORUČENÍ ZDARMA přibližně 20. 6.

Vysoce kvalitní produkty ze sortimentu potřeb pro gastronomii od společnosti expondo vytváří ten nejlepší základ pro usnadnění každodenní práce a dokonalého nastavení provozu v hotelech, restauracích a cateringových společnostech. U nás najdete široký výběr vysoce kvalitního vybavení pro vaše gastronomické podniky i pro soukromé použití, od levného základního vybavení zařízení na vaření až po profesionální vybavení velkokapacitních kuchyní . V gastronomii jsou v každém okamžiku zapotřebí odborné znalosti. Ty nabízí naše speciálně vyvinutá značka Royal Catering a další vybrané značkové produkty. Využijte našich výhodných nabídek v oblasti velkoobchodu s gastronomií. Samozřejmostí je i doručení vašich objednávek v rámci České republiky zdarma.

Gastronomické služby z první ruky

Ze zkušenosti víme, co je důležité při výběru správných prvotřídních potřeb pro gastronomii, a proto nabízíme pouze produkty, které splňují vysoké nároky na zajištění kvality u nás i v gastronomickém průmyslu obecně.

Důležitým prvkem pro zajištění dlouhodobého užitku je použití vysoce kvalitních materiálů. Jsme proto v úzkém kontaktu s našimi zákazníky a kromě pečlivě vybraných produktů nabízíme i unikátní poradenskou službu, abychom vám poskytli odbornou podporu při výběru.

V e-shopu naleznete u produktových kategoriích, jako jsou naše potřeby pro hotel , pro každou oblast přehledné popisy a tipy s dalšími informacemi k tématu potřeby pro gastronomii.

Gastronomický velkoobchod prvotřídní kvality

Zejména gastronomické potřeby často slouží v nepřetržitém provozu a musí odolávat vysokému zatížení. Ve společnosti expondo proto bereme věci do vlastních rukou, abychom předem otestovali a osobně zhodnotili kvalitativní vlastnosti nabízených produktů. Na tomto základě se náš výběr potřeb pro gastronomii a vybavení velkokuchyní každým dnem rozrůstá, abychom vám byli schopni poskytnout tu nejlepší možnou nabídku.

Co nás spojuje

Společnost expondo spojuje své odborné znalosti jako zkušený specializovaný prodejce potřeb pro gastronomii s požadavky vás nebo vašeho podniku coby zákazníků. S naší spolehlivostí a kvalitou vám chceme být po boku od prvního okamžiku a kdykoli vás podpořit naším know-how.

Přednosti

  • Nakupte potřeby pro gastronomii přímo od výrobce ✓
  • doprava zdarma v rámci České republiky ✓
  • zdarma podpora při nákupu, pokud si přejete ✓
  • vrácení zboží do 30 dní ✓
  • rozmanitý sortiment a rozsáhlé příslušenství ✓
  • vynikající poměr ceny a kvality všech produktů ✓

Potřeby pro gastronomii online od A do Z

V gastronomii je důležité, aby vše proběhlo rychle a vy měli k dispozici široký sortiment gastronomického vybavení, od kontaktních grilů a grilů na kebab až po stroje na popcorn , palačinkovače a stroje na cukrovou vatu. Protože jsme si toho vědomi, náš sortiment se neustále rozšiřuje a my zajišťujeme, aby požadované potřeby pro gastronomii byly dodány a mohly být používány co nejdříve po vaší objednávce. Je důležité si správně vybrat a využívat bezplatné služby a další výhody. A nejlepší na tom je, že si gastronomické potřeby můžete v našem internetovém obchodě objednat 24 hodin denně!

Máte rádi rychlost, jednoduchost a pohodlí?

Využijte výhod společnosti expondo! Nezáleží na tom, zda chcete dovybavit rozjetý podnik nebo nově zařídit restauraci či hotel. Prozkoumejte pohodlně produkty v našem gastro obchodě a přidejte si na seznam přání všechno zařízení a vybavení, které chcete. Tak si můžete před objednáním snadno vytvořit kompletní přehled.