Položka: EX10040592

|

Model: PHYSA DINAN WHITE

Skládací masážní lehátko - extra široké (70 cm) - naklápěcí opěrka nohou - bukové dřevo - bílá

Kč 3,899.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • mobilita – rozložení v několika jednoduchých krocích v salónu nebo přímo u zákazníka
  • stabilita – rám z bukového dřeva s nosností až 227 kg
  • snadná údržba –čalounění z PVC je voděodolné, odolné proti skvrnám a snadno se čistí
  • individuální nastavení – nastavte výšku a opěrku nohou tak, aby vyhovovala každému klientovi
  • komfort – 70 cm široké, 40 mm silné polstrování, loketní opěrky a otvor pro hlavu zaručují pohodlí při ležení ve všech polohách

POPIS PRODUKTU

Skládací masážní lehátko s univerzálním použitím

Ať už potřebujete rozšířit počet masážních lehátek, nebo chcete obsluhovat své klienty doma či v kanceláři - se skládacím masážním stolem od společnosti physa si vytvoříte další možnosti, jak nabízet masáže nebo jiné kosmetické procedury. Přepravíte ho bez námahy, během chvilky ho nastavíte a docílíte při masáži a wellness komfortu, který vaši klienti očekávají.

Mobilní a stabilní masážní lehátko s pohodlným čalouněním a šířkou 70 cm

Masážní stůl je složen jako praktický kufr s úchyty, které musíte pouze otevřít, abyste mohli stůl používat na místě. Rám z masivního bukového dřeva se snadno rozkládá. Sedák a opěradlo tvoří pohodlnou čalouněnou plochu na ležení. Chcete-li zahájit novou proceduru, jednoduše připevněte opěrku hlavy, područky a poličku k rámu masážní lavice a začněte s uklidňující masáží.

Robustní rám a konstrukce masážního stolu disponují nosností 227 kg, takže lehátko je stejně vhodné pro malé i velké. Pro optimální polohu šetrnou k zádům lze pomocí šroubů nastavit výšku v rozmezí 620-870 mm.

Skládací masérský stůl pro maximální relaxaci

Čalounění v bílé barvě o tloušťce 40 mm garantuje optimální komfort při ležení a umožňuje pohodlně provádět i delší procedury. Opěrku nohou můžete nastavit v různých úhlech mezi 15° a 50°. Krční polštářek zajišťuje dodatečné pohodlí pro vaši klientelu. Opěrka hlavy a opěradlo mají odnímatelný otvor, takže klient může pohodlně ležet i na břiše.

Potah je vyroben z PVC plastu, který je na jedné straně příjemný na dotek a na druhé straně jej lze velmi snadno vyčistit jen pomocí trochy vody. Ani při použití olejů nezůstávají na čalounění žádné stopy. Díky odolnému materiálu navíc není problém s důkladnou dezinfekcí. Skládací masážní lehátko nabízí prostor pro všechny vyjímatelné součásti a díky tašce se snadno přepravuje.

TECHNICKÉ DETAILY