Položka: EX10040303

|

Model: PHYSA HAMBURG WHITE

Sedlová židle - 600-800 mm - 150 kg - Bílá

Kč 3,299.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • nosnost – židle unese až 150 kg
  • možnost nastavení – díky plynové pružině je židle výškově nastavitelná v rozmezí od 60 do 80 cm
  • komfort – ergonomické a polstrované sedadlo plus opěrka zad
  • obratnost – pět koleček s hladkým chodem pro snadné manévrování
  • nenáročná údržba – snadno se čistí díky syntetické kůži a pochromované oceli

POPIS PRODUKTU

Ergonomická sedlová židle pro zdravější sezení

Ať už pracujete v ordinaci, kanceláři, kadeřnictví, tetovacím nebo kosmetickém studiu, na obratné a výškově nastavitelné sedlové židli PHYSA HAMBURG WHITE značky physa, odborníka na sport a zdraví, můžete vždy pohodlně sedět i několik hodin. Ergonomický tvar sedla zajišťuje při sezení zdravější polohu, uvolňuje svaly a dlouhodobě odlehčuje páteři.

Spolehněte se na vysoce kvalitní pracovní židli značky physa

Extrémně stabilní židle s opěradlem disponuje nosností až 150 kg. Sedlová židle je vybavena pětiramennou základnou z chromované oceli, která má pět koleček s hladkým chodem s možnosti otáčení o 360°. Díky nim bude posouvání nebo přitahování židle podstatně snazší. Kromě nylonových koleček lze celou stoličku otáčet o 360°. To je velmi užitečné při každé práci, která klade nároky na mobilitu i v těch nejužších prostorách. Například když se jako kadeřník točíte kolem zákazníka nebo se jako zubař pohybujete mezi ošetřovacím křeslem a skříňkou s vybavením.

Výšku otočné stoličky lze rychle a snadno nastavit mezi 60 až 80 cm, abyste si zachovali správnou polohu při sezení v každé pracovní situaci. Chcete-li změnit výšku, stačí stisknout páčku pod sedadlem v příslušném směru. Díky účinné plynové pružině se velké sedadlo o rozměrech 38 x 36 cm pohybuje nahoru nebo dolů.

Bílý potah sedadla a potah opěradla lze snadno sejmout díky zipům. Pěnový sedák a obousměrné výškově nastavitelné opěradlo jsou potažené pružnou PU syntetickou kůží. Tento materiál je díky odolnosti proti tekutinám a prachu velmi snadno udržovatelný. Vysoce kvalitní materiály zaručují robustní konstrukci, která díky kombinaci chromované oceli a elegantního bílého potahu propůjčuje této sedlové židli stylový a atraktivní vzhled.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY