Položka: EX10040649

|

Model: ILANZ WHITE

Otočná židle na kolečkách s opěradlem - 48–62 cm - 150 kg - bílá

Kč 3,299.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • komfort – velký sedák s pohodlným a tvarově stabilním čalouněním a opěradlem
  • mobilita – pět pojízdných koleček a možnost otáčení o 360°
  • snadná obsluha – pomocí plynové pružiny rychle nastavíte výšku sedáku v rozmezí 48 až 62 cm
  • styl – nadčasový a funkční design se přizpůsobí jakémukoli prostředí
  • nosnost – unese až 150 kg

POPIS PRODUKTU

Zůstaňte v pohybu s židlí na kolečkách s opěrkou značky physa

Je vaše práce v kadeřnickém salonu, kosmetickém studiu, kanceláři nebo lékařské ordinaci náročná na pohyb? Zvolte flexibilní kolečkovou židli ILANZ WHITE značky physa! Ať už na ní sedíte krátce nebo dlouhodobě, vždy najdete tu nejlepší polohu pro svou práci. Její funkční design a diskrétní barevné provedení v jemné bílé barvě se hodí téměř ke každému stylu vybavení a do míst, která vyžadují vysokou míru mobility.

Výškově nastavitelná židle vás vždy dostane do té nejlepší polohy

Židle ILANZ WHITE vám nabízí mnoho praktických detailů. Na pěti kolečkách s hladkým chodem ji můžete převézt, kamkoli potřebujete. Výšku stoličky lze nastavit pomocí plynové pružiny v rozmezí 48–62 cm. Tímto způsobem ji vždy nastavíte do ideální polohy, takže vaše držení těla bude uvolněné. V případě potřeby lze stoličku otočit o 360° kolem vlastní osy. 

Na polstrovaném sedadle o rozměrech 40 x 41 cm můžete pohodlně sedět i po dlouhou dobu. Pro ještě větší relaxaci vám poslouží čalouněná opěrka zad. Židle do ordinace zaujme svou robustní konstrukcí, která unese až 150 kg.

Pracujete s kapalinami nebo prašnými látkami? Použité materiály, jako je PU syntetická kůže a hliníková slitina, se snadno čistí. Kromě toho je potah sedadla odolný proti prachu a vodě, což znamená, že se židle na kolečkách méně špiní. 

TECHNICKÉ DETAILY