Položka: EX10040442

|

Model: PHYSA MONTPELLIER BLUE

Masážní židle - 130 kg - modrá barva

Kč 3,299.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • ergonomie – optimální poloha sedáku, opěrky nohou a opěrky hlavy pro ošetření zad
  • stabilita – robustní rám z oceli s nosností do 130 kg
  • komfort – silné polstrování, otvor pro hlavu a příjemný potah z PVC
  • snadná údržba – povrchy se snadno čistí a nejsou citlivé na olej a vodu
  • mobilita – přenosná taška a lehká konstrukce usnadňují přepravu

POPIS PRODUKTU

Variabilní masážní lehátko značky physa

Skládací masážní židle PHYSA MONTPELLIER BLUE je primárně určena k ošetření zad nebo krku. Její konstrukce byla navržena tak, aby si zákazník mohl sednout břichem proti loketní opěrce, aniž by se musel zbytečně kroutit. Ve složeném stavu lze masážní křeslo snadno přepravovat a odnést přímo k zákazníkovi. Také si jej můžete sestavit v několika jednoduchých krocích ve svém kosmetickém či masážním salonu nebo tetovacím studiu.

Ideální masážní židle nastavení pro masáž a wellness

Všechny části židle, jako je sedadlo, opěrky nohou, opěrka hrudníku nebo hlavy, zajišťují potřebnou stabilitu při masáži nebo jiném kosmetickém ošetření. Loketní opěrka podporuje klidné a pohodlné držení těla, které zákazníka neunaví. Optimální pohodlí při sezení garantují také komfortní čalouněné povrchy bez nepříjemných tlakových bodů.

Opěrku hlavy lze nastavit na výšku 1 150–1 350 mm a úhel sklonu -90–45° a dokonale přizpůsobit potřebám zákazníka. Díky otvoru lze tvář udržovat v rovině bez kompromisů na úkor pohodlí. Židle je pokryta PVC, materiálem, který je extrémně snadno udržovatelný a necitlivý na olej nebo vodu.

Masážní židle pro maximální stabilitu

Stabilní ocelový rám s práškovým nástřikem zvládne zatížení do 130 kg a zajišťuje stabilitu během používání. Dokonale sladěná konstrukce navíc nabízí dodatečnou pevnost díky rovnoměrnému rozložení hmotnosti. Ve složeném stavu má masážní křeslo velmi kompaktní tvar a lze jej přenášet v přiloženém transportním vaku.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY