Položka: EX10040334

|

Model: PHY-HM-3

Anatomický model ruky - čtyřdílný - originální velikosti - degenerace svalů

Kč 579.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • přesný - vysoce detailní a přesný 3D model lidské ruky v originální velikosti (1:1)
  • rozložitelný - je možné vyjmout pokožku, povrchové a spodní svalstvo
  • univerzální - ideální jako objekt na výuku, dekoraci nebo na vystavení
  • mobilní - dodává se již jako složený a může se použít hned a všude
  • příslušenství - v dodávce je obsažena také učební tabulka

POPIS PRODUKTU

Přesný anatomický model ruky v originální velikosti s degenerací svalů

Anatomický model ruky v životní velikosti PHY-HM-3 od společnosti physa v provedení 3D nabízí vše, co je třeba pro realistické zobrazení lidské ruky: Veškeré svaly, cévy a nervy jsou přesně provedeny dle svého anatomického uspořádání. Z důvodu lepšího pochopen pohybového aparátu, jakož i klinického obrazu degenerace nervů je možné vyjmout kůži, povrchové svaly i svaly hlubších vrstev. Díky výraznému kolorování je tento model ideální pomůckou k vizualizaci a nácviku pro lékařské praxe, nemocnice, školy a univerzity.

Lidská ruka se všemi funkcemi ve čtyřech částech

Měřítko modelu ruky odpovídá 1:1 lidskému tělu. Jednotlivé části jsou vytvořeny detailně a realisticky. Odnímatelná pokožka, povrchové a spodní svalstvo je možné na tomto modelu sledovat stejně dobře jako například vazy a cévy. Reálná velikost umožňuje názorně objasnit důležité spojitosti a funkce lidské ruky, jakož i degeneraci svalstva.

Tento model ruky je proto nezbytnou výbavou každé ortopedické praxe a slouží jako názorný studijní objekt. Pomocí učební tabulky, která je součástí dodávky, a pomocí tohoto modelu, je možné srozumitelně vysvětlit důležité funkce a onemocnění lidského těla. Živé zobrazení podporuje porozumění a proces učení, stejně jako trojrozměrný model umožňuje provádění přesného sledování pohybového aparátu.

Výroba ze speciálního, lehkého plastu umožnila velmi realistické zobrazení orgánu. Díky tomuto reálnému zobrazení je tento 3D model ruky jedním z nejpřesnějších anatomických modelů na trhu. Kvalita celého produktu je zdůrazněna velice robustním zpracováním 3D modelu ruky. Model je umístěn na stabilním podstavci, který mu propůjčuje přídavnou stabilitu. Model ruky té nejvyšší možné kvality!

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY