(1) Recenze

Položka: EX10061202

|

Model: MSW-RS-800

Válečkový stojan - 60 až 97 cm - 800 kg

Kč 2,899.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • flexibilní – výškově nastavitelný od 60 do 97 cm
  • zatížitelný – válečkový stojan má nosnost až 800 kg
  • stabilní – robustní konstrukce z odolných materiálů se širokým ustavením
  • mobilní – díky své kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti
  • kombinovatelný – s dalšími válečkovými stojany

POPIS PRODUKTU

Výškově nastavitelný válečkový stojan s větší opěrnou plochou pro dlouhé obrobky

Válečkový stojan MSW-RS-800 ze sortimentu potřeb pro řemeslníky značky MSW by neměl chybět ve vybavení žádné dílny, protože se rychle prosadí jako nepostradatelný pomocník, který vám výrazně usnadní práci. Zejména při zpracování velkých předmětů je podpěrný stojan doslova další pomocnou rukou, díky které můžete flexibilně rozšířit pracovní plochu na svém pracovišti, ať už jde o kotoučovou pilu nebo vrtačku. Ale i při nakládání podlouhlých předmětů se válečkový stojan osvědčuje jako užitečná páka, přes kterou můžete bez námahy přepravovat zboží.

Válečkový stojan je flexibilní oporou na každém pracovišti

Válečkový stojan lze během několika jednoduchých kroků nastavit na výšku 60 až 97 cm. Díky tomu jej můžete efektivně přizpůsobit výšce svého pracoviště a polohovat obrobky o hmotnosti až 800 kg bez nutnosti naklánění. Protože podpěrnou plochu stojanu tvoří ocelové válečky, lze obrobky na ně položené opracovávat při vynaložení minimálního odporu. Širší a tlustší předměty lze opracovávat snadněji a lze je položit také na váleček o šířce 39,5 cm.

Díky své nízké hmotnosti lze válečkový stojan bez velké námahy umístit v požadované vzdálenosti od pracovní plochy. U zvláště dlouhých předmětů nebo těžkých materiálů doporučujeme kombinovat několik válečkových stojanů navzájem. Stabilní základna zaručuje potřebnou stabilitu, aby podpěrný stojan zůstal bezpečně stát i při zatížení břemenem.

Železná konstrukce válečkového stojanu zajišťuje nejen nezbytnou stabilitu této pomocné podpěry, ale vyznačuje se také mimořádně dlouhou životností, díky níž zůstane stojan spolehlivým pomocníkem vaší dílny po celá léta. Díky své kompaktní konstrukci šetří stojan místo při skladování a lze jej přepravovat na příští pracoviště.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023

Agréablement surpris, bonne conception, le rouleau tourne sans résistance et sa concentricité est très correcte.