Položka: EX10061200

|

Model: MSW-RT-4000

Válečková dráha - 400 kg - 300 cm - 30 válečků - výškově nastavitelná

Kč 24,999.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

POPIS PRODUKTU

Výškově nastavitelná válečková dráha se 30 válečky a nosností 400 kg

Na válečkové dráze MSW-RT-4000 značky MSW můžete přepravovat nejrůznější předměty v nastavitelné pracovní výšce. Díky své stabilní konstrukci se válečková dráha ideálně hodí pro vybavení dílny, dopravník je však také ideální přepravní plochou pro přepravu balíků nebo těžkých předmětů.

Dopravníky o vysoké nosnosti pro vaše potřeby

S nosností až 400 kg je válečková dráha navržena pro přepravu těžkých předmětů, které bezpečně a pohodlně klouzají po válečcích, aniž byste přitom museli vynakládat velkou sílu. Hladkou přepravu zaručuje robustní konstrukce ze železa, přičemž válečky prokazují dlouhou odolnost i při trvalém používání.

Díky délce až 300 cm a 30 válečkům s kuličkovými ložisky lze na válečkové dráze pohodlně přepravovat velké předměty nebo balíky. Pro větší vzdálenosti se doporučuje zkombinovat několik dopravníků za sebou. Spojením několika válečkových dopravníků můžete spolehlivě a efektivně přepravovat zboží i ve velkých továrních halách nebo skladech. Každá noha má možnost samostatného nastavení, což umožňuje uživateli měnit úhel dopravníkového stolu.

Pro vyrovnání nerovností podlahy nebo v případě svahu lze nastavovat výšku nohou válečkové dráhy plynule mezi 89 a 97 cm. Šest nohou přitom zajišťuje bezpečné a neklouzavé ustavení. Dráhu lze bez námahy přizpůsobit výšce pracovních stolů nebo nakládacích ramp, díky tomu lze přepravovat předměty z jednoho pracoviště na druhé bez pracného zvedání.

Pokud válečkovou dráhu právě nepotřebujete, můžete ji snadno demontovat. Na jedné straně ji tak lze úsporně uskladnit, na straně druhé ji můžete pohodlně demontovat a přesunout na jiné místo.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY