(2) Recenze

Položka: EX10061121

|

Model: MSW-BJP-MB.2

Stahovák kulových kloubů - Mercedes-Benz (W220/W211/W230)

Kč 1,599.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • zcela vyhovující - vyvinuto speciálně pro značku Mercedes-Benz W220, W211 a W230
  • mnohostranné - umožňuje montáž a demontáž kulových čepů různých velikostí
  • rozsáhlé - dvě lisovací hlavy (40, 54 mm) a tři tlačné elementy (22, 33, 57 mm)
  • s dlouhou životností - vyrobeno z vysoce kvalitní ocele
  • mobilní - kufřík s držadlem

POPIS PRODUKTU

Odolný stahovák kulových kloubů pro značku Mercedes-Benz W220, W211 a W230

Při nákupu stahováku kloubů MSW-BJP-MB.2 od společnosti MSW získáte vhodný nástroj na jednoduché a účinné odstraňování kulových hlav různých modelů značky Mercedes. Tento nástroj na vytlačení hlavy spojovací tyče je určen pro profesionální autoservisy, ale také pro domácí použití, jako nezbytná výbava každého amatérského automechanika.

Jednoduchá demontáž a montáž se stahovákem kulových kloubů od společnosti MSW

Tento multifunkční nástroj do automobilových dílen se skládá z jednoho tlačného vřetene, dvou lisovacích hlav 40 a 54 mm a třech tlakových matric 22, 33 a 57 mm. Je tak zajištěna možnost profesionální demontáže různých kulových hlav, čepů nápravy nebo hlav řídicí tyče vozů značky Mercedes-Benz tříd W220, W211 a W230. Tento profilovaný přítlačný šroub umožňuje velký úhel rozevření a byl navržen speciálně pro klíč na šestihrannou matici, který vytvoří nezbytný otáčecí moment k odstranění vtlačených kulových čepů. Tímto způsobem je umožněna pohodlná a jednoduchá výměna kulových hlav různých systémů.

Tento nástroj nabízí nejjednodušší a nejúčinnější způsob výměny kulových hlav. Demontáž kulových čepů pomocí jiných, běžně používaných nástrojů, může mít za následek poškození částí auta a také zranění uživatele. Při používání stahováku kloubů od společnosti MSW jste naopak vždy chráněni před jakýmkoliv úrazem.

Tento nástroj na vytlačení hlavy spojovací tyče je vyroben z pevné ocele a zaručuje, i v případě vysokého namáhání při používání, vysokou odolnost a dlouhou životnost jednotlivých jeho částí. I komplikované pracovní operace tak můžete provádět vždy efektivně a bezpečně. Sada na stahování kulových kloubů je umístěna v komfortním a ergonomickém plastovém kufříku s praktickým držákem. Individuálně tvarované přihrádky v kufříku zajišťují, že jsou nástroje vždy přehledně uspořádány, a že je možné je po použití přehledně uložit na správné místo.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


4.5

Na základě 2 recenzí

01.06.2023

Brukte denne til å skifte nedre bærekule på min Mercedes E-klasse (W211). Alt virket som der skulle. Det ligger flere videoer på Youtube som viser hvordan man gjør jobben med dette verktøyet. Anbefaler å stå på løftebukk, og bruke muttertrekker. Men jeg skiftet ute på grusen med fastnøkkel og muskelkraft. ;)

01.06.2023