Položka: EX10062140

|

Model: MSW-DEH4050H

Odvlhčovač vzduchu - 50 l/24 h - 40–65 m² - 628 m³/h - 7 l - s rukojetí

Kč 15,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • efektivita – odvádí až 50 l tekutiny za den z místností a shromažďuje ji v 7l nádobě
  • výkon – cirkulace 628 m³ vzduchu za hodinu pro správné odvlhčení
  • velká plocha – vhodné pro místnosti o velikosti až 40–65 m²
  • mobilita – kolečka a pohodlná rukojeť pro snadné přemísťování
  • šetrnost k životnímu prostředí – používá chladivo R290

POPIS PRODUKTU

Vlhké místnosti jsou díky stavebnímu odvlhčovači minulostí

Ať už v novostavbách nebo při rekonstrukcích: Se stavebním odvlhčovačem značky MSW budou vaše stěny vždy suché. Díky odvlhčovači vzduchu zabráníte vzniku plísní na vlhkých stěnách, což by vedlo k nákladným opravám. Navíc se suchými stěnami můžete mnohem dříve začít s dalšími pracemi, jako je omítání nebo malování.

Jednoduchý, výkonný a šetrný k životnímu prostředí! Stavební odvlhčovač značky MSW

Stavební vysoušeč při nepřetržitém provozu odstraní až 50 l vlhkosti za den, která by se jinak usazovala ve stěnách. Proto zařízení cirkuluje až 628 m³/h vzduchu a ochlazuje jej pomocí kompresoru o výkonu 860 W. K tomuto účelu zařízení používá chladivo R290, které je mimořádně šetrné k životnímu prostředí. Zkondenzovaná kapalina se shromažďuje v 7l nádobě. Sušička vzduchu je ideální pro plochy o velikosti do 40–65 m².

Stavební vysoušeč je vybaven LED displejem, na kterém můžete nastavit a ovládat všechny požadované hodnoty. Pro provoz lze použít 24hodinový časovač. Stavební odvlhčovač má navíc automatické vypínání. Integrovaná funkce odmrazování umožňuje odvlhčení až do 5 °C. Kromě toho se zařízení automaticky spustí, pokud je vlhkost v místnosti příliš vysoká. Displej senzoru vás informuje o možných chybách, takže můžete odpovídajícím způsobem reagovat. Vestavěný vzduchový filtr lze před opakovaným použitím snadno vyjmout a umýt.

Chcete zařízení přemístit? To zvládnete snadno a pohodlně díky kolečkům a praktické rukojeti. Díky tomu je odvlhčovač vzduchu vhodný i pro větší staveniště a pro vysoušení více místností.

TECHNICKÉ DETAILY