Položka: EX10061138

|

Model: MSW-SBR-01

Nářadí na montáž klínových žebrovaných řemenů - univerzální - 5dílná sada

Kč 1,199.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • profesionální - šetrná demontáž a montáž elastických řemenů
  • univerzální – kompatibilní bez napínací kladky s motory značek Ford, Alfa-Romeo, BMW, Citroën, Chrysler, Fiat, Mazda, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, Smart, VW, Volvo
  • přesné - tvar nářadí je optimálně nastaven dle částí motoru a snadno se tak používá
  • dlouhá životnost - vysoká odolnost materiálu
  • šetrné - nízké opotřebení a bezpečné při používání
  • praktické - plastový kufřík s pohodlným držákem

POPIS PRODUKTU

Univerzální nářadí na montáž klínových žebrovaných elastických řemenů

Pomocí tohoto nářadí na montáž klínových žebrovaných řemenů MSW-SBR-01 z oblasti dílenského vybavení společnosti MSW je možné demontovat a montovat hnací řemeny u motorů bez upínacích přípravků, které se používají stále častěji. Tato speciální sada je vhodná pro motory PSA a Ford, jakož i pro mnoho dalších modelů vozidel značek Alfa-Romeo, BMW, Citroën, Chrysler, Fiat, Mazda, Opel, Renault, Seat, Škoda, Smart, VW a Volvo. Díky svému širokému použití je tato sada vhodná jak do odborných servisů, tak i pro domácí použití při opravách např. v garážích.

Vysoká kompatibilita a šetrná demontáž a montáž pomocí sady na elastické řemeny od společnosti MSW

Nové generace motorů nejsou většinou napínači řemenů vybaveny. Stále častěji se místo toho využívají elastické klínové žebrované řemeny, které však v případě jejich výměny vyžadují použití speciálního nářadí. Zde je perfektním řešením sada na montáž a demontáž od společnosti MSW, která je vhodná téměř pro každý model automobilu bez napínací kladky. Tato 5dílná sada na klínové řemeny obsahuje vše, co je na šetrnou demontáž a montáž elastického řemene třeba. V sadě jsou zastoupeny dva nástroje na demontáž a tři různé upínací přípravky na provedení odborné výměny bez poškození nového řemene.

Nástroje jsou vyrobeny z robustního materiálu a zvládnou tedy i všechny náročné úkoly. Díky své odolnosti a dlouhé životnosti se mohou používat dlouhou dobu a to i při vynaložení značné síly. Kromě toho jsou jednotlivé prvky tohoto nástroje na práci v oblasti motorů optimálně upraveny z hlediska svého tvaru na výměnu hnacího řemene a pomáhají tak při bezpečné a efektivní práci. Manipulace je velice jednoduchá a nekomplikovaná.

Celá sada nářadí na opravy automobilů je umístěna v praktickém plastovém kufříku, který je pro každou část nářadí vybaven samostatným vybráním. Kufřík je velice kompaktní a je možné ho bez problémů uskladnit v každé dílně. Pohodlné držadlo umožňuje pohodlné přenášení a převoz kufříku.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY