Položka: EX10061591

|

Model: MSW-WOT-68

Mobilní Záchytná vana na olej - 75 l - Ruční pumpa

Kč 6,399.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • efektivní – vysoká kapacita 75 l a zároveň plochý design
  • jednoduché - čerpadlo umožňuje průtok 20  l/min
  • praktická – krycí mřížka zamezuje znečištění oleje
  • mobilní – díky čtyřem kolům; dva z nich s brzdami
  • dlouhá životnost – ocelová konstrukce s vysoce kvalitním práškovou úpravou

POPIS PRODUKTU

Minimální výška při maximální kapacitě: Záchytná vana na olej s ručním čerpadlem

Vzhledem ke své nízké výšce je záchytná vana na olej MSW-WOT-68 ideální pro vypouštění oleje celé řady vozidel a všude tam, kde jsou stísněné manipulační možnosti. Vzhledem k robustnímu designu se sklápěcí rukojetí a čtyřmi koly lze nádrž na zachytávání oleje použít také ke snadné přepravě nebo pro čistému plnění sudů. Díky širokému spektru použití je záchytná vana na vypouštění oleje ze sortimentu potřeb pro řemeslníky značky MSW nepostradatelným pomocníkem v každé autodílně.

Pracujte čistě a efektivně s nářadím na výměnu olejů výrobce MSW

Záchytná vana na motorový olej zaručuje čistou a efektivní práci. Díky širokému okraji vany je postříkání podlahy redukováno na minimum. Krycí mřížka spolehlivě zabraňuje znečištění oleje nečistotami nebo jinými díly. Pokud je záchytná vana naplněna až na 75 l, lze ji rychle a čistě vyprázdnit pomocí ručního čerpadla. 

Se sklápěcí rukojetí o délce 730 mm a čtyřmi koly – dvě z nich vybavenými brzdami  – je manipulace s dílenskou vanou na zachytávání oleje snadná a vanu lze bezpečně odstavit. Záchytná vana je vhodná také pro čisté plnění, snadnou přepravu nebo bezpečné skladování nádob na kapaliny. 

Profesionální nářadí na automobily musí obstát těm nejvyšším nárokům každodenní práce a přesvědčit svou stabilitou a životností. Proto je záchytná vana na olej vyrobena z robustní ocelové konstrukce s vysoce kvalitní práškovou úpravou. Tento materiál a vysoce kvalitní zpracování zaručují dlouhou dobu používání při zachování plné funkčnosti – a to dokonce i při nejtvrdších podmínkách. 

TECHNICKÉ DETAILY