Položka: EX10360030

|

Model: P0101020133

Jednootvorová dřezová baterie se sprchou - hadice na vodu 1000 mm - vodovodní kohoutek 220 mm - armatura se dvěma ovládacími prvky

Kč 6,199.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • praktický design – 1 000 mm dlouhá hadice nabízí velké pohodlí při mytí 
  • flexibilita – díky kombinaci otočné baterie a sprchy vhodné pro široké použití
  • hygienické – pochromovaná mosaz má hladký a snadno čistitelný povrch
  • dlouhá životnost – díky vysoce kvalitním materiálům a prvotřídnímu zpracování 
  • jednoduché – nekomplikovaná instalace díky přípojce G1/2"

POPIS PRODUKTU

Flexibilní jednootvorová dřezová baterie se sprchou pro široké možnosti použití

Jednootvorová dřezové baterie se sprchou s extra dlouhým 220mm ramínkem a hadicí o délce 1000 mm nabízí vysokou úroveň komfortu při mytí. Ať již v domácnostech nebo v restauracích či školách a v mnoha dalších prostorách: kombinace ovládání se dvěma prvky, flexibilní sprchy a vysokého, otočného ramínka usnadňuje práci a zaručuje maximální hygienické standardy.

Profesionální mycí technika pro vysoké hygienické standardy

Dřezová baterie se sprchou a otočným výtokem je navržena jako směšovací baterie se dvěma rukojeťmi pro pohodlné nastavení přívodu vody a teploty. V případě potřeby můžete kohoutkem vodu zavřít či otevřít. Závěs pro sprchu, který také drží hadici, zajišťuje ještě vyšší komfort a hygienu. Obě části tak nepřekážejí při práci a zůstanou vždy čisté. 

Dřezová baterie se sprchou pro gastronomické použití je vyrobena z mosazi a ušlechtilé ocele a nabízí četné výhody: hladký povrch, který se snadno čistí zaručuje i v náročných situacích hygienickou a nenáročnou práci. Zároveň je tento materiál obzvláště odolný a v kombinaci s vynikajícím zpracováním se vyznačuje extrémně dlouhou životností.

Instalace pomocí přípojky G1/2" je velmi jednoduchá a intuitivní a bez problémů ji zvládne i laik. K montáži dřezové baterie se sprchou s otočným výtokem je třeba připravit pouze odpovídající otvor v dřezu.

TECHNICKÉ DETAILY