Položka: EX10090205

|

Model: HT-WEDGE-100AP

LED osvětlení pro pěstování rostlin - plné spektrum - 100 W - euro zástrčka 136 LED - 6 000 lm

Kč 719.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • univerzální použití – podporuje růst rostlin od semen až do plného květu, resp. sklizně
  • svítivost – 136 LED s životností 50 000 h a výkonem 50 W
  • efektivita – celé spektrum (380 ~ 780 nm) pro optimální růst různých rostlin ve všech fázích
  • všestrannost – hodnota PPFD 903 µmol/m2/s je ideální pro zelené a kvetoucí rostliny, nebo pro ovoce a zeleninu, jako jsou bylinky, rajčata, papriky, saláty a mnoho dalšího
  • jednoduché použití – snadná montáž díky přiloženému zavěšení

POPIS PRODUKTU

Sluníčko po celý rok díky silnému LED osvětlení pro rostliny

Ať je venku zataženo, prší nebo sněží – díky účinnému a ekologickému LED osvětlení pro pěstování rostlin HT-WEDGE-100AP značky Hillvert, specialisty na zahradnické potřeby, bude na vaše rostliny svítit slunce po celý rok. S výkonem 100 W a 136 LED zajišťuje téměř přirozené sluneční světlo nejen v komerčních sklenících, ale také v domácích sklepech a garážích hobby pěstitelů.

Ekonomické a efektivní! LED osvětlení pro pěstování rostlin od výrobce hillvert

Široké spektrum světla o vlnové délce 380 ~ 780 nm zajišťuje rostlinám optimální a zdravý růst a životně důležitou fotosyntézu. Rostliny absorbují více než 95 % světla a mohou je využívat od semen až po plné květy, resp. sklizeň. S tímto vyváženým spektrem lze růstovou fázi výrazně zkrátit se stejným nebo dokonce lepším výsledkem. V různých fázích dokonce není nutné přepínat mezi jednotlivými typy LED.

LED žárovky se silným světelným výkonem jsou extrémně odolné a disponují životností až 50 000 h. Různé druhy rostlin vyžadují různé hodnoty PPFD. S hustotou toku fotosynteticky aktivního záření (PPFD) 903 μmol/m2/s je toto světlo pro rostliny ideální pro všechny fáze růstu různých rostlin, jako jsou bylinky (bazalka, rozmarýn) a zelenina (rajčata, okurky, saláty), ale také vhodné pro květiny,jak vo formě hydrokultúry, tak v půdě.

Energeticky úsporné osvětlení se používá všude tam, kde není k dispozici sluneční světlo nebo kde je zapotřebí další zdroj světla. LED žárovky svítí pod úhlem záření 120° a pokřývají velkorysou plochu. Pomocí dodávaného závěsu a stabilních ocelových lan můžete LED osvětlení snadno zavěsit nad rostliny nebo záhonek.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY