Položka: EX10230230

|

Model: GR-TR03

Záhradní trampolína – Ø 244 x 180 cm – 80 kg – síťovina – černá/zelená

Kč 5,199.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • nosnost – díky nosnosti 80 kg vhodná pro několik dětí najednou 
  • zdraví – venkovní zábava, která pomáhá spalovat kalorie, posiluje kardiovaskulární systém a šetří klouby
  • příslušenství – včetně ochranné sítě
  • dlouhá životnost – díky robustní konstrukci a odolným materiálům 
  • jednoduché použití – montážní materiál a návod jsou součástí dodávky
  • bezpečnost – testováno TÜV SÜD GS (GSD8FT), ochrana hran a polstrování, a ochranná síť

POPIS PRODUKTU

Zahradní trampolína s optimálními podmínkami pro skákání a maximální bezpečností

Zahradní trampolína ze sortimentu výrobce Gymrex je zárukou spousty zábavy ve venkovním prostředí. Tato snadno instalovatelná a zvláště robustní trampolína pro děti je nejen bezpečná, ale má rovněž velkou zatížitelnost 80 kg. Kompletní sada obsahuje trampolínu s ochranným krytem a spolehlivou ochrannou síťku. 

Sport a zdraví v kombinaci se zábavou na značky trampolíně Gymrex

Trampolína nabízí s rozměry Ø 244 x 180 cm spoustu prostoru pro skvělou zábavu. Díky vysoké nosnosti a 48 kvalitním pružinám o průměru 2,9 mm se na trampolíně může vyřádit několik dětí i dospělých. Skákání na trampolíně patří k jednomu z nejžhavějších druhů cvičení nejen z důvodu, že se při něm účinně spalují kalorie, posiluje kardiovaskulární systém a chrání klouby, ale především proto, že jde o neuvěřitelně zábavné cvičení.

Díky robustním materiálům a stabilní konstrukci je zahradní trampolína s atestem TÜV SÜD GS (GSD8FT) velmi trvanlivá a bezpečná. Stojí na třech robustních dvojitých nožkách, které jsou vyrobeny z oceli. Skákací plocha je vyrobena z elastického a odolného polypropylenu. Pro minimalizaci rizika zranění se po stranách nachází pěnové polstrování o síle 16 mm a pružiny jsou opatřeny voděodolným ochranným krytem z polyethylenu a PVC. 

Díky pěnové výplni a krytu pružin je skákání na trampolíně obzvláště bezpečné. Odolná ochranná síť je zárukou bezstarostného tréninku a minimalizuje riziko úrazu. Snadno a rychle ji připevníte na stabilní tyče a odepnete, resp. připnete pomocí zipu.

Díky montážní sadě s návodem a nářadím lze trampolínu na zahradu velmi snadno instalovat. Trampolínu v ideálním případě umístěte na měkký povrch, jako je například trávník, mulč nebo písek. Vhodné jsou také tvrdé podklady, například beton. Bezešvá konstrukce z vysoce kvalitních materiálů je navíc mimořádně odolná, protože na ní nejsou žádné plochy náchylné k praskání nebo rezavění.

Poznámka: Při skákání síť vždy zcela zavřete, abyste zajistili maximální bezpečnost!

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY