Nový

Položka: EX10280199

|

Model: WIE-HT-30

Stáčecí nádoba na med - 30 l - se sítem, víkem a výpustí - ušlechtilá ocel

Kč 2,799.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • profesionální použití – se sítkem, výpustí, víkem a dvěma držadly
  • prostor – velkorysý objem 30 l 
  • hygienická čistota – čistá práce díky velkému otvoru, vyvýšení a snadnému čištění
  • kvalita – všechny prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli
  • dlouhá životnost – díky robustní konstrukci a odolnému materiálu

POPIS PRODUKTU

Stáčecí nádoba na med s víkem, rukojetí, výpustí a velkým objemem

Med lze za správných podmínek skladovat měsíce a dokonce roky – a nejlepší způsob, jak toho dosáhnout je stáčecí nádoba značky Wiesenfield. Nádoba na med je vyvýšená na stabilních nožkách a je vybavena sítkem, víkem a výpustí, takže umožňuje bezpečné skladování medu a v případě potřeby i jeho pohodlné vylévání. Stáčecí nádoba z ušlechtilé oceli je proto nepostradatelným příslušenstvím pro komerční i nadšené hobby včelaře.

Promyšlené a kvalitní včelařské potřeby značky Wiesenfield

Praktická nádoba na stáčení medu usnadňuje zpracování a skladování vaší medové sklizně díky velkému otvoru a přiloženému sítu. Díky objemu 30 l můžete hygienicky skladovat velké množství medu po dlouhou dobu. To zajišťuje těsně přiléhající víko, které dokonale padne na nádobu na med. 

Pro čisté a přesné plnění medu a dalších tuhých kapalin z velké stáčecí nádoby do menších nádob, stojí nádrž na med na stabilních nohách. Dále je nádoba na med s víkem vybavena praktickou výpustí, která umožňuje přesně nastavit průtok a dokončit proces plnění bez odkapávání. Stáčecí nádoba na med je vyrobena z prvotřídní ušlechtilé oceli a proto se po použití snadno čistí. Díky odolnému materiálu a vysoce kvalitnímu zpracování je nádoba na plnění medu navíc mimořádně odolná. Dvě madla usnadňují přepravu stáčecí nádoby.

TECHNICKÉ DETAILY