Položka: EX10280070

|

Model: WIE-SFE-1200

Solární zdroj pro elektrický ohradník - 1,2 J - 15–20 km

Kč 9,099.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • vysoký dosah – na ohradníky v délce 15-20 km
  • výkonné – chrání vybíjecí energií 1,2 J
  • energeticky účinné – integrovaný solární panel zajišťuje denní napájení zařízení proudem
  • dlouhodobě efektivní – integrované baterie na 6 V se mohou na jedno nabití používat až 21 dní
  • mobilní – plastový kryt odolný vůči ultrafialovému záření a držákem pro jednoduché přenášení přístroje

POPIS PRODUKTU

Spolehlivé zařízení na elektrický ohradník v délce 15–20 km

Ohradník udržuje dobytek jako jsou koně, krávy, kozy nebo ovce v bezpečném prostoru pastvy. Se solárním zdrojem na elektrický ohradník WIE-SFE-1200 výrobce Wiesenfield udržujete celý ohradník bezpečně pod proudem. Váš dobytek se pohodově pase a cizí zvěř je přitom žádným způsobem neruší. Tento spolehlivý solární zdroj na elektrický ohradník je díky integrované baterii a solárnímu pohonu maximálně účinný a energeticky efektivní.

Solární zdroj na elektrický ohradník s vybíjecí energií 1,2 J

Solární zdroj na elektrický ohradník je vybaen 6V baterií, která spolehlivě zajistí přívod proudu až do hodnoty 1,2 J. V ohradníku je vestavěn solární panel o rozměrech 140 x 160 mm, který ohradník při svitu slunce zásobuje spolehlivě proudem. Tak může tento solární zdroj pro elektrický ohradník zásobovat ohradník bez přerušení proudem až po dobu 21 dnů. To snižuje doby nutné ke kontrole a váš dobytek může zůstávat na pastvě bez jakýchkoliv problémů.

Solární zdroj na elektrický ohradník je vybaven zemnícím a připojovacím kabelem, pomocí kterého se do ohradníku vede proud. Dle druhu a velikosti dobytku potřebujete špičkové napětí o velikosti 500 V (na kuřata) až do 5 000 V (pro krávy). Tento solární zdroj na ohradníky je určen pro zvířata jako jsou krávy, ovce, oslíci, divoká prasata či vepříci. Ohradník udržuje dobytek v bezpečném prostoru a při odborné instalaci zabraňuje proniknutí divokých zvířat. Délka vysoko napěťových impulzů je volena tak, aby se zvířata při dotyku ohradníku lekla, ale aby se nemohla zranit.

Plášť solárního zdroje na ohradník je vyroben z UV odolného plastu. V případě stálých klimatických podmínek je zařízení velice nenáročné na údržbu. Baterie je vybavena inteligentním kontrolním bateriovým systémem, který zaručuje bezpečný provoz. Přídavnou bezpečnost zaručuje ochrana před přepětím a vybitím. Díky kompaktní konstrukci a držadlu je možné solární zdroj bez problémů převážet, aby bylo možné uzavřít pomocí elektrického ohradníku další plochy. Čtyři výstražné tabulky v rozsahu dodávky slouží jako prevence před úrazy.

TECHNICKÉ DETAILY