Položka: EX10280042

|

Model: WIE-PM-2000

Lis na pelety - max. 200 kg/h - Ø 229 mm

Kč 120,999.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • univerzálnost – vyrábí pelety pro krmení, hnojení nebo ohřev z organických materiálů
  • výkon – pro zpracování 200 kg krmiva za hodinu nebo 120 až 200 kg dřevní štěpky za hodinu
  • síla – motor o výkonu 7 500 W zajišťuje otáčky 1 450 ot/min
  • odolnost – delší trvanlivost pelet díky zahřátí na 60 až 80 °C
  • intuitivnost – kompaktní, mobilní a snadno použitelný stroj na čtyřech kolečkách

POPIS PRODUKTU

Lis na pelety pro velké množství krmných tyčinek v krátkém čase

Ať už chcete levně vyrábět velké množství pelet pro krmení, hnojení nebo ohřev, s lisem na pelety WIE-PM-2000 značky Wiesenfield, odborníka na kvalitní zemědělské potřeby, můžete vyrobit až 200 kg krmných tyčinek nebo zpracovat až 200 kg dřevní štěpky za hodinu.

Profesionální lis na pelety značky Wiesenfield ze sortimentu potřeb pro průmysl

Vyrábějte válcovité krmné granule podle vlastního receptu a mějte přehled o tom, které ingredience byly použity. S lisem na pelety máte zcela volnou ruku při rozhodování, které vitamíny a minerály přidáváte do obilí, kukuřice, ovsa nebo sena, abyste nakrmili svá zvířata. Totéž platí pro složení vašich domácích hnojiv. Peletovací lis je však také ideální pro výrobu tyčinek z pilin nebo papíru pro pec –šetrný k životnímu prostředí a zcela bez lepidla.

Materiál je lisován pod velkým tlakem matricí o průměru 229 mm. Tlak a ohřev na 60 až 80 °C zajišťují pevně stlačené pelety, které mají průměr 6 mm. Zahřátí zvyšuje trvanlivost pelet. Díky praktickému žlabu z galvanizovaného ocelového plechu můžete hotové pelety plnit přímo do pytlů nebo nádob.

Lis na brikety, který je díky svým čtyřem stabilním kolečkům velmi mobilní, je poháněn elektromotorem o výkonu 7 500 W. Peletovací stroj, který lze intuitivně ovládat, má centrálně umístěný spínač nouzového zastavení, který je vždy snadno přístupný. Ochranná mřížka (37 x 37 mm) v plnícím trychtýři zabraňuje padání nežádoucích předmětů do lisu nebo tomu, aby do něj někdo sáhl rukou a vážně se zranil. Robustní peletovací stroj z masivní litiny vám bude věrně sloužit po mnoho let, a proto by neměl chybět v žádném provozu, který se věnuje zemědělství!

Poznámka: Objednejte současně pojivo pro pelety (č. položky: 10530000). Pšeničný škrob v prášku usnadňuje lisování a skladování pelet.

Poznámka k spotřebním dílům: Vestavěné matrice a válce pro lisy na pelety lze používat až 300 hodin. Pokud jsou opotřebované, neprodleně je vyměňte. Na spotřební díly se nevztahuje tříletá záruka. Vhodné náhradní díly najdete v internetovém obchodě expondo.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY