Číslo položky: EX20280041
|Model: WIE-PM-1000

Nejnižší cena za posledních 30 dní před slevou: 44 990,00 Kč
Tip: Současně si objednejte pojivo na pelety (č. položky: 10530000). Prášek z pšeničného škrobu usnadňuje lisování a skladování vašich pelet.
Poznámka k opotřebitelným dílům: Vestavěné matrice a válce pro lisy na pelety lze používat až 300 hodin. Pokud jsou opotřebované, okamžitě je vyměňte.Na spotřební díly se nevztahuje zákonná záruka ani prodloužená záruka. Příslušné náhradní díly najdete v internetovém obchodě expondo.
Stroj na pelety zpracuje až 300 kg krmiva nebo 140 kg dřevní štěpky za hodinu.
Peletovač je standardně dodáván s lisovací matricí na pelety o průměru 6 mm. Pokud chcete vyrábět menší pelety, společnost Wiesenfield nabízí matrice o průměru 2,5 až 4 mm, které jsou vhodné zejména pro výrobu krmiva, například pro mladé ptáky, králíky, kuřata nebo domácí zvířata, jako jsou psi nebo kočky. Pokud potřebujete větší pelety, najdete u společnosti expondo vhodné perforované kotouče o průměru až 8 mm. Díky tomu lze vyrobit různé druhy pelet, například dřevěné pelety jako palivo nebo pelety jako hnojivo.