(1) Recenze

Položka: EX10250559

|

Model: UNI_UMBRELLA_TR300BL_N

Velký slunečník - modrý - šestihranný - Ø 300 cm - naklápěcí

Kč 1,599.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • dlouhá životnost – stínidlo z polyesteru o gramáži 180 g/m² poskytuje stín po mnoho let a odpuzuje nečistoty
  • efektivita – díky průměru 300 cm zajistí velkou stinnou plochu
  • vyváženost – lehký díky hliníkové tyči a přesto stabilní díky zabudované ochraně proti větru
  • praktičnost – slunečník se pohodlně otevírá a zavírá klikou
  • možnost naklápění – lze ho bez problémů nastavit dle aktuálního slunečního svitu

POPIS PRODUKTU

S velkým slunečníkem od výrobce Uniprodo již příliš slunce nehrozí

Velký slunečník nabízí vždy stinné místo při letním odpočinku na terase či v zahradě. Slunečníky do zahrady, na terasu nebo balkon, které jsou součástí sortimentu zahradního vybavení a potřeb pro řemeslníky od výrobce Uniprodo, vynikají vysokou kvalitou, moderním designem a dlouhou životností.

Zahradní slunečník poskytne stinné místo při odpočinku na terase či v zahradě.

Hledáte velký slunečník? Šestihranný zahradní slunečník v modré barvě poskytuje díky průměru stínidla 300 cm velkou stinnou plochu, která vás spolehlivě ochrání před horkem. Díky svému nadčasovému designu je tento velký zahradní slunečník také potěchou pro každé oko. Decentní vzhled slunečníku zdůrazňují kvalitní materiály a pečlivé zpracování!

Slunečník připravíte v několika málo krocích, rychle a pohodlně na všechny možné povětrnostní situace. Dle pozice slunce jej můžete naklonit, aby vrhal stín tak, jak potřebujete. Stejně snadno se slunečník pomocí ruční kliky zavírá a otevírá.

Tento slunečník vám bude díky stabilní konstrukci a pevnému polyesteru s gramáží 180 g/m² poskytovat stín po mnoho let. Materiál vykazuje vysokou pevnost v tahu a odolnost proti roztržení a velmi snadno se čistí. Tyč slunečníku o průměru 38 milimetrů je vyrobena z lehkého, nerozbitného hliníku; vzpěry jsou vyrobeny z oceli. Kromě lepší cirkulace vzduchu poskytuje systém ochrany proti větru slunečníku na terasu stabilitu i při bouřlivém počasí.

Slunečník se středovou trubkou můžete používat buď jako volně stojící, nebo jako stolní slunečník. Umístěte slunečník vždy na pevném povrchu. S vhodným stojanem na slunečník ze sortimentu společnosti expondo jeho stabilitu dále zvýšíte.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023

Really please with this umbrella, great size, lovely colour, easy to put up and sturdy