(2) Recenze

Položka: EX10250331

|

Model: UNI_G_CHIMNEY_08

Terasový krb z oceli - 120 cm - 360 °

Kč 2,799.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • robustní - odolná konstrukce z oceli
  • efektivní - mřížka zajišťuje optimální přívod vzduchu
  • snadná manipulace - velké mřížové dveře umožňují snadný přístup
  • bezpečný - tři nohy a optimální odsávání kouře díky podlouhlé trubce
  • příslušenství - včetně pohrabáče

POPIS PRODUKTU

Terasový krb je zárukou příjemně strávených hodin venku

Terasový krb od výrobce Uniprodo vám během chladných letních nocí přináší přirozeně útulné teplo a udržuje při praskajících plamenech příjemnou atmosféru. Ale i za nepříjemných povětrnostních podmínek poskytuje venkovní krb příjemně teplé útočiště, kolem kterého můžete nerušeně trávit dlouhé volné chvíle. Zajistěte si hodiny plné pohody ze sortimentu zahradní techniky a zahradního nábytku značky Uniprodo!

Robustní ocelový krb je vidět ze všech stran

Robustní zahradní krb je vyroben z oceli, která rovnoměrně pohlcuje a rozděluje teplo. Krb je vidět ze všech stran, protože je obklopen mřížkou 360 °. Palivo se nachází na mřížovém roštu. Díky tomu lze popel snadno oddělovat, takže nedochází k předčasnému zhasnutí krbu. Pro vytápění můžete použít různé materiály jako dřevo, uhlí nebo dřevěné uhlí. Pomocí pohrabáče můžete hořící materiál v krbu rovnoměrně rozdělovat.

Terasový krb je opatřen mřížkovými síťovými dvířky, které lze snadno otevřít a zavřít, pokud potřebujete přidat nové palivo. Mřížka vám poskytuje přehled o vnitřním prostoru krbu, kdykoli to potřebujete, a snadno rozeznáte, zda je zapotřebí doplnit palivo. Otevřený design zajišťuje také optimální přívod kyslíku do krbu k ohništi, aniž by mohlo docházet k úniku jisker. Aby se plamen mohl optimálně vyvíjet a nezhasínal, kouř je z terasového krbu odváděn dlouhou trubkou.

I v případě, že není terasový krb v provozu, představuje atraktivní akcent na každé terase nebo zahradě.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 2 recenzí

01.06.2023

Wir sind sehr zufrieden, gute Qualität.

01.06.2023

Trochu rezne, povrch černé barvy je nesouvislý, nerez pás na komíně změnil po použití barvu, jinak pěkný a funkční výrobek.