(1) Recenze

Položka: EX18000485

|

Model: UNI_SAUNA_G6.0KW-SET-2

Saunová kamna s řídicí jednotkou pro sauny - 6 kW - 30 až 110 °C

Kč 6,799.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • optimální vybavení – vhodné pro finské sauny
  • snadné použití – jednoduchá instalace a ovládání
  • rychlost – ohřívá místnosti o velikosti 5 až 9 m3 do 110 °C
  • dlouhá životnost – odolný a vodotěsný materiál vyrobený z hliníku a zinku
  • dodání v sadě – praktická, externí řídící jednotka pro pohodlné nastavení teploty, času a světla

POPIS PRODUKTU

Saunová kamna s výkonem 6 kW pro dokonalé zahřátí!

Elektrická saunová kamna UNI_SAUNA_G6.0KW ze sortimentu doplňků do sauny značky Uniprodo jsou díky silnému výkonu 6 kW ideální pro suché sauny o velikosti od 5 do 9 m³. V případě potřeby lze robustní kamna snadno namontovat na zeď.S ovládací jednotkou UNI_SAUNA_C05, která je součástí sady, můžete také pohodlně ovládat teplotu, čas a světlo zvenčí.

Kamna do sauny značky Uniprodo pro zdravé a relaxační pocení

Vysoce kvalitní kamna do finské sauny se rychle zahřejou až na 110 °C a během krátké doby zajistí teplo v nastavené teplotě pro perfektní saunování. Vestavěný termostat udržuje teplotu na nastavené hodnotě.

Do nádoby na kameny, která se nachází uvnitř, lze umístit až 10 kg saunových kamenů – k tomu jsou ideální naše kameny UNI_SAUNA_S01. Nádoba na kameny, pouzdro a vodící plech pro vzduch jsou vyrobeny z odolné slitinu hliníku a zinku. Vnější část je šedě lakovaná. Výkonné topné těleso je taktéž chráněno proti korozi a nezrezaví. Ochrana proti přehřátí, která se aktivuje při teplotě 115 °C, je zárukou bezpečného a bezstarostného saunování.

Vše pod kontrolou díky přehlednému ovládání

Chcete mít ve své finské sauně pod kontrolou teplotu, čas a světlo jen pomocí jednoho přístroje? V takovém případe oceníte vysoce kvalitní ovládací jednotku UNI_ SAUNA_C05.

Od příjemné relaxace v sauně vás a vaše hosty dělí jen několik jednoduchých kroků! Po jednoduché instalaci ovládacího panelu na vnější stěnu, připojení teplotního senzoru uvnitř sauny a spojení kabelem s kamny nestojí saunování nic v cestě.

Se dvěma mechanickými a snadno použitelnými otočnými ovladači máte vždy přehled o provozu – ať už je to zvolená teplota, nastavený čas nebo zda svítí světlo. Pokud by najednou bylo příliš horko, vestavěná ochrana proti přehřátí zařízení vypne.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023

Der Saunaofen ist gut und günstig, die Steuerung ist sehr einfach aber ausreichend. Die erste Steuerung war defekt, wurde aber nach 2 Reparaturversuchen ausgetauscht.