(5) Recenze

Položka: EX10250469

|

Model: UNI_POOLS_15

Nafukovací vířivka - 600 l - pro 4 osoby - 100 trysek

Kč 10,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • dostatek prostoru – díky objemu 600 litrů je vířivka velmi prostorná a vejdou se do ní čtyři osoby
  • skvělý výkon – rychlé nafouknutí a instalace díky výkonnému 600W vzduchovému dmychadlu
  • intuitivní – ovládání pomocí elektronického ovládacího panelu s LED
  • příjemná teplota – inteligentní topný systém s maximální možnou teplotou vody 42 °C
  • rozsáhlé příslušenství – kryt, podložka, opravná sada a hadice

POPIS PRODUKTU

Nafukovací vířivka pro 4 osoby – 100 trysek pro maximální zábavu!

Nafukovací vířivka UNI_POOLS_15 značky Uniprodo z kategorie zahradních potřeb a potřeb pro řemeslníky přináší do všedního života relaxaci a luxus. Do vířivky se vejdou až 4 osoby. Může být lázeňskou oázou v interiéru i středem pozornosti každé zahradní oslavy pod širým nebem. Tato kompletní sada obsahuje vše, co potřebujete pro instalaci a uvedení vířivky do provozu.

Luxusní wellness nemusí stát mnoho peněz

Nafukovací vířivka má kapacitu 600 l a prostorné vnitřní rozměry 110 x 110 cm s výškou 60 cm. Pohodlně se v ní můžou uvelebit až čtyři osoby. Tato nafukovací vířivka je zvláště komfortní: Dno je polstrované EVA pěnou a dělá z dlouhého pobytu v perlivé vodě skutečné potěšení.

Teplotu vody lze zvýšit pomocí účinného topného systému až na 42 °C. I přes velký objem vířivky lze vodu – v závislosti na okolní teplotě – ohřívat asi o jeden až dva stupně za hodinu. Dodávaný kryt zajišťuje spolehlivé a energeticky úsporné zvýšení teploty a současně chrání vodu před kontaminací listím.

Ale nejen 1 800wattový topný článek je mimořádně výkonný; skvělým výkonem disponuje i 100 trysek, kterými je nafukovací vířivka vybavena. Poskytují příjemnou masáž a hluboké uvolnění, které oceníte po každém náročném dni. Nastavení lze ovládat intuitivně pomocí ovládacího touchpadu s LED diodou.

Účinné dmychadlo o výkonu 600 W venkovní nafukovací vířivku zcela nafoukne během několika minut a poté může být naplněna vodou. Vysoce kvalitní a odolné materiály zajišťují mimořádně dlouhou životnost. Dále je součástí sady podložka, která vířivku chrání před poškozením. V případě, že by i tak k poškození došlo, lze poškozené místo snadno opravit pomocí dodávané opravné sady.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


3.4

Na základě 5 recenzí

01.06.2023

Szomszédomnál láttuk használatban a terméket. Tetszik, és vadásztunk rá, hogy elfogadható áron jussunk hozzá. Jövő nyáron fogjuk használni. Tartalék szűrőbetétet más vebáruházban szereztünk be hozzá fele áron.

01.06.2023

01.06.2023

Habe den Pool bestellt. Lieferung war sehr schnell. auch früher als erwartet. Aufbau ist kinderleicht und in Sekunden geschehen. Sind sehr happy darüber und würden es immer wieder so machen. danke.

01.06.2023

Fungerar inte,värmer inte vattnet eller klarar av att hålla det varmt under badning. Utetemperatur vid badtillfället 5grader Ingen hjälparen kundtjänsten

01.06.2023

Kam Defekt an, sollte umgetauscht werden, defekter Pool ging zurück aber bisher seit zwei Wochen immer noch keinen neuen bekommen und auch keinen Liefertermin für einen neuen. Ware bezahlt aber keine Leistung erhalten!!!