(6) Recenze

Položka: EX10050148

|

Model: ASHCLEAN 20SW

Vysavač na popel - 1 200 W - ušlechtilá ocel - filtr HEPA - kolečka

Kč 1,799.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • výkonný – silných 1 200 W a ≥ 21 kPa zajišťují spolehlivý výkon
  • trvanlivý –kryt z ušlechtilé oceli je mimořádně robustní
  • prostorný – objem 20 l
  • spolehlivý – filtrační systém HEPA
  • multifunkční – díky ohebné hadici a ventilátoru použitelný ke vznícení ohně

POPIS PRODUKTU

Vysavač popele pro krby, kamna na dřevo nebo pelety a pro grily

Vysavačem na popel značky ulsonix snadno a bezpečně vyčistíte krby, kamna i grily. Díky výkonu 1 200 W a podtlaku ≥ 21 kPa poskytuje tento vysoce výkonný vysavač popela vynikající výsledky – i v soukromém sektoru.

Průmyslový vysavač s funkcí sání a foukání od výrobce ulsonix

Díky vyjímatelnému filtračnímu systému HEPA je vysavač na saze chráněn před vnikem prachových částic, což mu tak zaručuje dlouhou životnost. Dlouhou životnost má díky nenáchylnosti ke korozi i nádoba na nečistoty z ušlechtilé oceli, která má objem 20 l. Velký objem umožňuje dokonce i opakované čištění velkých ploch, aniž by bylo nutné mezitím vysavač na popel vyprázdnit. Vysypání nádoby je nekomplikované, obsah vysypete otvorem se západkovým uzávěrem.

Pro ještě pohodlnější manipulaci má vysavač na saze nízkou hmotnost pouhé 4 kg a hadici dlouhou 150 cm, která je součástí dodávky a přimontovaná k vysavači dosahuje celkové délky 165 cm. Další plusy vysavače sazí: 4 m dlouhý napájecí kabel a kolečka poskytují dostatečně velkou volnost pohybu a připojené držadlo umožňuje snadnou přepravu.

Tento přístroj je však více než jen obyčejný vysavač na krb! Snadno jej lze přeměnit ve fukar. Nejenže pomocí něj můžete odfoukávat listy nebo nečistoty, ale také jej můžete použít k zapálení krbu nebo grilu. Krbový vysavač je proto malý multifunkční přístroj, který usnadní práci v různých situacích.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


3.3

Na základě 6 recenzí

01.06.2023

Sehr gut.....gerne wieder

01.06.2023

Saknades en hållare till ett av de 3 hjulen

01.06.2023

Prodotto di qualita ottima e potente, molto soddisfatto

01.06.2023

il me semble qu'une protection supplémentaire sous forme de sac pour le filtre serait nécessaire car il s'encrasse très vite. Pour un poêle à pellets il faut aspirer tous les jour ou deux jours. Apres quatre fois le filtre est saturé; il faut le nettoyer.

01.06.2023

Erfüllt meine Erwartungen in keinster Weise. Filter geht viel zu schnell zu. Nicht einmal eine komplette Reinigung meines Kachelofens möglich.

01.06.2023

Bei einmal Asche aussaugen muss man den Filter mindestens 3x ausklopfen bzw ausblasen. Sehr enttäuschend