Položka: EX10050154

|

Model: FLOORCLEAN 10C

Průmyslový vysavač bezsáčkový - 1 000 W - 10 l

Kč 1,699.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • výkonnost – vysoce výkonný motor o 1 000 W a 16 kPa pro spolehlivé čištění
  • dlouhá životnost – nádoba o objemu 10 l je vyrobena z odolného plastu (PP)
  • mobilita – čtyři kolečka s lehkým chodem a robustní madlo pro snadné přemisťování; 3,5 m dlouhý síťový kabel zaručuje dostatečnou volnost pohybu
  • příslušenství – součástí dodávky je podlahový kartáč, kulatý kartáč, štěrbinová hubice
  • bezpečnost – chladicí systém chrání motor před přehřátím

POPIS PRODUKTU

Bezsáčkový průmyslový vysavač na mokré a suché povrchy

Průmyslovým bezsáčkovým vysavačem značky ulsonix lze rychle a důkladně čistit nejrůznější povrchy. Kromě suchých podlah profesionální vysavač dokáže čistit i mokré povrchy, díky čemuž se ideálně hodí pro použití v řemeslné a průmyslové oblasti nebo pro efektivní čištění kancelářských a obchodních prostor. Díky kompaktní konstrukci je rovněž ideální pro vysávání v soukromých místnostech nebo například pro čištění nákladních, obytných či osobních automobilů. Přepnutím směru lze bezsáčkový vysavač mokro-suchý proměnit na fukar pro odfoukávání listí, prachu nebo dokonce předmětů.

Snadná údržba pro dlouhý provoz

Díky výkonu 1 000 W a různým doplňkům (podlahový kartáč, kulatý kartáč, štěrbinová hubice) zvládne průmyslový vysavač i ty nejnáročnější úkoly a lze jej flexibilně přizpůsobit situaci. Flexibilitu máte rovněž i při manipulaci s tímto ergonomicky tvarovaným přístrojem – průmyslový vysavač je vybaven čtyřmi hladce se pohybujícími koly, madlem, extra dlouhým napájecím kabelem a má kompaktní velikost, takže umožňuje velmi pohodlnou práci. Kromě toho hadice o délce 1,5 m zaručuje spolehlivé čištění těžko přístupných míst i snadné odstranění tekutin či bláta. Díky objemu 10 l můžete s průmyslovým vysavačem absolvovat několik pracovních cyklů, aniž byste nádobu z odolného plastu (PP) museli mezitím vyprazdňovat. Chladicí systém chrání během provozu motor před přehřátím a zaručuje dlouhou životnost bezsáčkového průmyslového vysavače.

I po ukončení čištění je vysavač na mokré čištění nenáročný. Přístroj chrání spolehlivý filtr, který dle potřeby lze snadno vyjmout a vyměnit, což zaručuje vysokou účinnost vysavače po dlouhou dobu. Pro vyprázdnění nádoby se jednoduše uvolní západky na víku a obsah se může zlikvidovat.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY