Položka: EX10050301

|

Model: ULX-GB16

Pedálový odpadkový koš - 12 l - Ušlechtilá ocel

Kč 1,099.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • prostorný – s objemem 12 l je ideální do kuchyní, kanceláří nebo společenských místností
  • robustní – konstrukce z ušlechtilé oceli a vynikající zpracování zajišťují dlouhou životnost odpadkového koše
  • praktický – bezdotykový koš s protiskluzovým pedálem lze snadno otevírat nohou
  • hygienický – povrch z ušlechtilé oceli se snadno čistí, bezdotykový mechanismus otevírání koše zajišťuje čistotu při likvidaci odpadků
  • stylový – lesklý povrch upoutá pozornost v každém prostředí

POPIS PRODUKTU

Stylový pedálový odpadkový koš pro praktické využití!

Pokud potřebujete vyhodit odpadky, nemusíte mít vždy jednu ruku volnou. Proto lze pedálový odpadkový koš ULX-GB16 značky ulsonix pohodlně otevírat a zavírat nohou. Tento osvědčený mechanismus je nejen pohodlný, ale také bezdotykový. Jediným pohybem nohy se vyhnete přímému styku s odpadkovým košem. Díky tomu se odpadků zbavíte naprosto čistě!

Pedálový odpadkový koš se skvělými vlastnostmi

Do pedálového odpadkového koše může vyhazovat vy i vaši hosté odpadky bezpečně, a přitom nenápadně. Víko odpadkového koše přitom nejen zakrývá pohled na odpadky, ale zadržuje také nepříjemné pachy. Pomocí nožního pedálu, který je opatřen protiskluzovou vložkou, můžete pedálový kuchyňský odpadkový koš otevírat a zavírat pohodlně a bezpečně. Vaše ruce nepřijdou do s odpadkovým košem do styku, což je mimořádně hygienické.

Odpadkový koš s pedálem je vyroben z ušlechtilé oceli. Tento materiál vás zaujme nejen svými lesklými povrchy, které se snadno čistí, ale také mimořádnou stabilitou a dlouhou životností, která nevykazuje prakticky žádné známky opotřebení ani při intenzivním používání koše. Stylový a praktický odpadkový koš vám proto zůstane spolehlivým pomocníkem pro likvidaci odpadků po dlouhou dobu.

Kulatý tvar a decentní design propůjčují pedálovému koši diskrétní vzhled, který podtrhuje jeho funkci. Vzhledem k tomu jej můžete umístit nenápadně a přitom dobře viditelně do každé místnosti do jakékoli místnosti, kde je odpadkový koš zapotřebí. Díky svému kompaktnímu tvaru a objemu 12 l je ideální do kuchyní, kanceláří, společenských místností nebo přijímacích hal.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY