Ozonový generátor - 5 000 mg/h - 65 W
2229,00 Kč

Ozonový generátor - 5 000 mg/h - 65 W

Výrobce: ulsonix | Číslo položky: EX10050056 | Model: AIRCLEAN 5G-WL

Ozonový generátor - 5 000 mg/h - 65 W
Ozonový generátor - 5 000 mg/h - 65 W
Ozonový generátor - 5 000 mg/h - 65 W
Ozonový generátor - 5 000 mg/h - 65 W
Ozonový generátor - 5 000 mg/h - 65 W
Přehrát video
360° náhled
Původní cena: 2395,00 Kč Ušetříte: 166,00 Kč 2229,00 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

 • Doprava & vrácení zboží zdarma

  ?

  K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

 • Vrácení zboží do 30 dní

  ?

Přednosti produktu

 • Produkce ozonu: 5 000 mg/h
 • Výkon: 65 W
 • Časovač do 120 min
 • Skříň: práškově lakovaná ocel
 • Filtr: ušlechtilá ocel

Špatný vzduch v místnosti? – ozonový generátor značky Ulsonix zajišťuje čistý vzduch

 

Ozonový generátor disponuje ozonovou silou 5 000 mg za hodinu a je tak schopen rychle a efektivně odstranit nepříjemné pachy. Za pomoci ventilátoru je ozon rovnoměrně rozprostřen v prostoru. Díky tomu mohou být ze vzduchu dokonce odstraněny i škodlivé spóry plísní, což je zdraví prospěšné a čímž se uleví alergikům.

Ukázat víceUkázat méně
 

Generátor ozonu má tři různé režimy. V režimu Hold pracuje nepřetržitě. Ventilátor a ozónové destičky jsou v provozu a svítí kontrolka. Pokud je nastaven režim Timer (tedy časovač), bude přístroj pracovat po zvolenou dobu. Pro čištění vzduchu si při tom můžete vybrat dobu až do 120 minut. Po uplynutí nastavené doby se zařízení vypne. V režimu Off jsou všechny funkce vypnuty.

Ukázat víceUkázat méně
 

Vzduchový filtr na zadní straně zajišťuje, aby byl nasávaný vzduch účinně vyčištěn a zabraňuje vniknutí nečistot do vnitřku skříně. Filtr lze dle potřeby vyměňovat bez použití jakýchkoliv nástrojů a umýt pro další použití.

Ukázat víceUkázat méně
 

Díky výkonu 65 wattů je ozonový generátor energeticky úsporný a nákladově efektivní. Během pouhých 20 minut vyčistí značně velký prostor 50 m3. Vzhledem k tomu, že v dané místnosti by se ze zdravotních důvodů neměly během čištění nacházet žádné osoby, je součástí dodávky příslušná výstražná značka, která se zavěsí na kliku. Pro větší flexibilitu lze napájecí kabel vyměnit.

Ukázat víceUkázat méně
 

Kompaktní a lehké pouzdro je vyrobeno z práškově lakované oceli. Díky tomu je mimořádně odolné a můžete jej použít i v silně znečištěných prostorách bez toho, aniž by došlo k poškození. Samozřejmě je tento materiál odolný vůči ozonu, a proto je pro tento druh čištění vzduchu obzvlášť vhodný. Pro pohodlné přenášení je ozonový generátor vybaven rukojetí, gumové nožičky poskytují stabilitu na všech místech.

Ukázat víceUkázat méně

Jak mohu bezpečně používat ozon? Ozon lze používat pouze v uzavřených místnostech, ve kterých nejsou lidé ani zvířata. Nikdo by neměl vstoupit do místnosti do 2 hodin po ošetření ozonem. Po ošetření by měla být místnost také větrána alespoň 30 minut. Nikdy nevdechujte ozon přímo ze zařízení. Vytvářejte pouze množství ozónu odpovídající velikosti místnosti. Zajistěte, aby se v blízkosti generátoru ozónu nenacházely žádné hořlavé plyny nebo výbušné materiály. Před manipulací s ozonem si pozorně přečtěte návod k použití a dodržujte všechny bezpečnostní pokyny.

Stáhněte si výstražnou značku pro dezinfekci místnosti.

Zjistěte, jak efektivně ozon bojuje proti bakteriím a plísním! Výzkum Polského státního sanitárního inspektorátu (Sanepid) ukázal, že procedura čištění ozonem prováděna pomocí ozonových generátorů značky ulsonix může dokonale doplňovat konvenční dezinfekční metody a odstraňovat biologické nečistoty i na těžko dostupných místech.

PDF

Poznámka k opotřebitelným částem: Keramická deska v zařízení potřebná pro ošetření ozonem je opotřebitelnou součástí a měla by být vyměněna po nejméně 6 měsících nebo 6 000 provozních hodinách. Na opotřebení a součásti se nevztahuje záruční doba zařízení; odpovídající keramické desky najdete v našem online obchodě.

Highlights

 • výkonné produkování ozonu 5 000 mg/h pro odstranění silných pachů
 • přesný časovač nastavitelný do 120 minut nebo nepřetržitý provoz
 • umývatelný, snadno vyjímatelný filtr
 • nákladově efektivní díky nízké spotřebě energie
 • kompaktní, robustní a snadno přenositelný

Ozonový generátor - 5 000 mg/h - 65 W

Ozonový generátor AIRCLEAN 5G-WL výrobce Ulsonix Vám pomůže neutralizovat vzduch v místnostech, které jsou vystaveny silnému zápachu. Můžete pomocí něj také neutralizovat zatuchlý zápach způsobený záplavami či požárem. Ozonové generátory se používají při sanačních a renovačních pracích v interiéru a na stavbách i k dezinfekci vzduchu uzavřených prostor. Používají se především v autodílnách, hotelnictví, v sanitárních zařízeních a odpadních prostorách, ale jsou také vhodné na odstranění zápachu z cigaret nebo zvířat například ve vozidlech nebo lodích.

Model
AIRCLEAN 5G-WL
Číslo artiklu
10050056
Stav artiklu
Nový
Materiál skříně
Práškově lakovaná ocel
Materiál filtru
Ušlechtilá ocel
Napětí / frekvence
230 V / 50 Hz
Výkon
65 W
Ozonová síla
5 000 mg/h
Ventilátor
100 m³/h
Časovač
do 120 minut
Očekávaná doba čištění podle velikosti místnosti
50 m3 za 20 minut
100 m3 za 40 minut
150 m3 za 60 minut
200 m3 za 80 minut
300 m3 za 100 minut
Rozměry filtru
90 x 90 mm
Hladina hluku
78 dB
Délka napájecího kabelu
2 m
Rozměry (DxŠxV)
17,5 x 21 x 20 cm
Hmotnost
1,56 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV)
28,5 x 24 x 21 cm
Hmotnost zásilky
2,25 kg
Obsah balení
 • Ozonový generátor AIRCLEAN 5G-WL
 • Napájecí kabel
 • Štítek s upozorněním
 • Návod k použití

Lexikon: ozón

1. Co je to ozón?

Ozón (označovaný také jako O3 či trikyslík) je molekula skládající se ze tří atomů kyslíku. Ve stratosféře chrání všechny živočichy na zemi před nebezpečným ultrafialovým (UV) zářením. Ozón je silně reaktivní molekula a reaguje proto snadno s látkami jako je amoniak. Díky tomu zabraňuje existenci nepříjemných zápachů.

2. Jak funguje ozónový generátor?

U většiny ozónových generátorů je vzduch nasáván po stranách zařízení skrze integrovaný ventilátor. Uvnitř generátoru je vzduch pomocí filtrování a díky speciální UV lampě zbavován zárodků a bakterií. Následně je vzduch veden skrze zabudovanou keramickou desku, ve které je kyslík skrze elektrický výboj proměňován v ozón. Odtud je ozón následně vypouštěn skrze přední část zařízení zpět do prostoru.

3. K čemu se využívá ozónový generátor?

Ozónové generátory se skvěle hodí pro zlepšení kvality či obnovu vzduchu v uzavřených prostorech. Reaktivita ozónu neutralizuje nepříjemné zápachy.

4. Bezpečnostní upozornění

Ozón je ve vysoké koncentraci jedovatý a zdraví škodlivý. Z tohoto důvodu musí být přijata preventivní opatření, aby se zabránilo nekontrolovatelnému uvolňování ozónu. Zařízení musí být obsluhováno pouze kvalifikovaným personálem. Pro nejefektivnější použití se mimo jiné doporučuje měnit keramické desky každých 6 měsíců. Značka Ulsonix Vám proto nabízí vysoce kvalitní servis a zaopatřuje Vás po celé Evropě náhradními díly pro případ výměny opotřebených či porouchaných součástek zařízení za nové. Díly vhodné pro toto zařízení najdete samozřejmě také v našem obchodě!

Značka Ulsonix je synonymem pro vysoce kvalitní potřeby pro průmysl. Zaměřuje se především na výrobu čisticích strojů. Naše moderní ultrazvukové čističky efektivně zbavují špíny a nečistot, a navíc mají mnoho možností použití. V těchto videích je uvidíte přímo při práci. Nechte se přesvědčit o kvalitě našich ultrazvukových čističek jejich spolehlivými výsledky čistění a zcela jednoduchým ovládáním!

Existují nějaké testy, které potvrzují účinnost ošetření ozonem u zařízení značky ulsonix?

Ano, máme k dispozici výsledky testů provedených Polským státním sanitárním inspektorátem (Sanepid), který zkoumal zařízení ulsonix v srpnu 2020. Tyto testy potvrdily, že ošetření ozonem může odstranit biologické nečistoty i na těžko dostupných a snadno přehlížených místech.

Jak se přístroj používá?

Generátor ozonu lze použít k dezinfekci a odstranění nepříjemných pachů v místnostech, automobilech nebo minibusech. Pokud je v provozu, nesmí do místnosti lidé ani zvířata. Je-li ze závažného důvodu nutné do místnosti vejít, je třeba mít ochranný oděv a dýchací masku. Po čištění ozonem je třeba místnost po dobu 15 až 30 minut větrat a pak nechat prázdnou po dobu 2 hodin, než ji lze normálně využívat.

Z jakého důvodu je napájecí kabel odnímatelný?

Kabel, který je součástí dodávky, si tak můžete vyměnit za delší, díky čemuž můžete generátor flexibilněji umístit v místnosti. Samozřejmě alternativně můžete také použít prodlužovací kabel.

Jaká je životnost filtru? Dá se umývat vodou?

Životnost filtru je závislá na tom, jak často a za jakých podmínek se používá. Filtr lze umývat vodou, ale následně je nutné ho pořádně vysušit.

Vypnou se ozonové generátory při použití časovače automaticky?

Ano, po aktivaci časovače se generátory vypnou automaticky.

Jak se dá nastavit čas ozonizace u série s displejem? V manuálu je uvedena pouze informace o automatickém programu. Jaký čas je nutné nastavit, aby byla ozonizace účinná?

U série s displejem jsou všechny programy přednastavené. Délku ozonizace, přestávky a počet cyklů však lze měnit podle vlastních preferencí. Hodnoty jsou závislé na velikosti prostoru a výkonu generátoru. Tabulka s přehledem doporučených časů provozu v závislosti na velikosti prostoru a výkonu se nachází v návodu k obsluze.

Platí informace, že keramické desky u ozónových generátorů se musí vyměňovat každý půlrok? Jak často je nezbytné vyměňovat lampu?

Jedná se o přibližný údaj. Rozhodující je frekvence používání. Lampu je třeba vyměnit pouze tehdy, když nefunguje. Její životnost představuje 7000 hodin.

Fungují všechny ozonové generátory s keramickými deskami? Je k dispozici model, který funguje pouze s UV lampou?

Ne. Všechny ozonové generátory jsou vybaveny keramickými deskami sloužícími k výrobě ozónu. Při výrobě ozónu se aktivuje lampa. Lampu nelze zapnout samostatně.

Má série ECO kromě lampy zabudované dodatečné desky?

Série ECO nedisponuje lampou, ale každý ozonový generátor je vybaven keramickými deskami na výrobu ozónu. Modely série ECO mají namísto digitálního ovládání časovač.

Je výměna náhradních dílů náročná?

Výměna vzduchového filtru je jednoduchá. Výměna keramických desek je o něco náročnější a měla by ji provádět zkušená osoba s potřebnou kvalifikací

Jak zvolit vhodný výkon v závislosti na velikosti prostoru? Pro jakou velikost prostoru jsou vhodné výkony 5 g, 7 g, 10 g, 15 g nebo 20 g?

V návodu k obsluze se nachází tabulka, která vám pomůže zvolit vhodný výkon. V zásadě platí, že ozónové generátory s vyšším výkonem jsou vhodné pro větší prostory a pracují rychleji (proces čištění je kratší).

Platí zásada, že ozónový generátor by měl být umístěn co nejvýše, aby se zvýšila účinnost?

Ano, ozón je těžší než vzduch, a proto doporučujeme umístit generátor co nejvýše a nenechávat ho na zemi.

5 Na základě 54 recenzí

Řadit

Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.

Autor recenze: Attila (19.11.2020)
Autor recenze: Attila (19.11.2020) Ozongenerator

Tökéletesen teszi a dolgàt. Gepjármü fertötlenitésre hasznàlom, szuper megéri az àràt.

Autor recenze: Anonym (17.11.2020)
Autor recenze: Anonym (17.11.2020) generatore

ottimo prodotto

Autor recenze: Ilona (23.10.2020)
Autor recenze: Ilona (23.10.2020) 2421

Szuper kis gép! Köszönöm

Autor recenze: Dagfinn Farstad (30.9.2020)
Autor recenze: Dagfinn Farstad (30.9.2020) Seriøs leverandør av et svært bra produkt!

Jeg kjøpte Ulsonix 5g/time ozon-generator fra Expondo, og er svært fornøyd med produktet. Det var tull med sporingsinformasjon og oppfølging fra transportør, men det kan ikke Expondo lastes for. (Tilbakemelding til Expondo om dette er allerede gitt.)

Autor recenze: Popenec (9.8.2020)
Autor recenze: Popenec (9.8.2020) Vše v pořádku

Po přečtení recenzí na Heureka jsem byl trochu obezřetný, protože některé recenze jsou velmi negativní, ale nákup jsem "risknul" a nelituji. Tuším, že jsem objednával v sobotu a ve středu, nebo ve čtvrtek byl balíček doma. Ozoner byl pečlivě zabaleny a samozřejmě funguje naprosto bezvadně. Takže za sebe mohu jak firmu, tak samotný produkt doporučit. Samozřejmě otázka je, jak by to bylo s reklamaci, pokud by se přístroj pokazil, ale to je otázka za bludišťáka. Díky za rychlý a spolehlivý obchod.

Autor recenze: Michal Eliáš (8.8.2020)
Autor recenze: Michal Eliáš (8.8.2020) Super

Velmi dobře pracuje, jsem spokojen.

Autor recenze: ddll (8.7.2020)
Autor recenze: ddll (8.7.2020) Très bien

Envoi rapide, générateur léger et facile à transporter et à utiliser. Grande satisfaction. Juste un regret : que le prix ait brutalement augmenté avec la crise du covid....

Autor recenze: Anonym (5.7.2020)
Autor recenze: Anonym (5.7.2020) Muito bom.Valeu o investimento

Autor recenze: Anonym (27.6.2020)
Autor recenze: Anonym (27.6.2020) Alles super!

Guter Service, schnelle Lieferung, gutes Gerät..... Alles super!

Autor recenze: ivano (25.6.2020)
Autor recenze: ivano (25.6.2020) molto soddisfatto

ho usato piu' volte il mio acquisto e sono molto soddisfatto.
Azienda MOLTO seria e precisa.
potete andare sul sicuro.

Autor recenze: Pedro Antonio Castro Rabinad (23.6.2020)
Autor recenze: Pedro Antonio Castro Rabinad (23.6.2020) Excelente

La relación ha sido excelente con un trato muy exquisito y rápido. Las máquinas funcionan de maravilla. Muy recomendable

Autor recenze: Anonym (13.6.2020)
Autor recenze: Anonym (13.6.2020) OK

Imballaggio accurato. Consegna puntuale. Funzionamento regolare. Ottimo acquisto.

Autor recenze: Emanuela (11.6.2020)
Autor recenze: Emanuela (11.6.2020) Ottimo

Ottimo prodotto, lo uso quotidianamente o in casa o negli appartamenti che affitto con una ottima resa e completa neutralizzazione dei cattivi odori!

Autor recenze: Miguel (6.6.2020)
Autor recenze: Miguel (6.6.2020) Todo ok

Autor recenze: Emilio Carrasco (4.6.2020)
Autor recenze: Emilio Carrasco (4.6.2020) muy buena (5

muy buena

Autor recenze: Francesco (1.6.2020)
Autor recenze: Francesco (1.6.2020) Ottimo. Spedizione veloce e venditore affidabile

Autor recenze: Robo (1.6.2020)
Autor recenze: Robo (1.6.2020) AIRCLEAN 5G-WL

Vše OK doporučuji rychlé dodání

Autor recenze: Anonym (1.6.2020)
Autor recenze: Anonym (1.6.2020) Generatore di ozono AIRCLEAN 5G-WL

ottimo prodotto

Autor recenze: holly (28.5.2020)
Autor recenze: holly (28.5.2020) generatore ozono

ottimo servizio

Autor recenze: Anonym (28.5.2020)
Autor recenze: Anonym (28.5.2020) parece muy bueno

Autor recenze: Anonym (26.5.2020)
Autor recenze: Anonym (26.5.2020) Ozonizzatore

Perfetto, già provato. Perfettamente funzionante ed efficace. Soddisfatto.

Autor recenze: Kival Informática (26.5.2020)
Autor recenze: Kival Informática (26.5.2020) Llego puntual (6 días) y funciona bien

La única pega la factura en alemán

Autor recenze: Arianna Ballotta (25.5.2020)
Autor recenze: Arianna Ballotta (25.5.2020) Buon prodotto

Qualche problema a parlare col call center, ma il prodotto è valido

Autor recenze: Anonym (25.5.2020)
Autor recenze: Anonym (25.5.2020) generatore ozono

articolo molto valido per sanificare piccoli locali

Autor recenze: aldo (24.5.2020)
Autor recenze: aldo (24.5.2020) ulsonic 5000

tutto ok

Autor recenze: alex (24.5.2020)
Autor recenze: alex (24.5.2020) buon prodotto e servizio eccellente

buon prodotto e servizio eccellente

Autor recenze: Franco (23.5.2020)
Autor recenze: Franco (23.5.2020) Ottimo prodotto

Utilizzato in ufficio e casa già più volte, le mie aspettative non sono state tradite! Elimina odori e rende l'aria più pulita. CONSIGLIATO.

Autor recenze: ANGELINES (23.5.2020)
Autor recenze: ANGELINES (23.5.2020) PERFECTA

PERFECTA

Autor recenze: Caro_MLR (23.5.2020)
Autor recenze: Caro_MLR (23.5.2020) Parfait !

Autor recenze: Nives (21.5.2020)
Autor recenze: Nives (21.5.2020) Generatore ozono

In uso da una settimana.sembra funzionare adeguatamente. Per il momento soddisfatta.

Autor recenze: chimar (11.5.2020)
Autor recenze: chimar (11.5.2020) Già provato. Buon prodotto.

Premettiamo che seppure non abbiamo possibilità di confronto con prodotti simili, possiamo ritenerci soddisfatti sia del prodotto (generatore ozono 5000mg/h) che di EXPONDO che ha sempre risposto con cortesia ale ns. richiesta di informazioni anche tecniche.

Autor recenze: Anonym (10.5.2020)
Autor recenze: Anonym (10.5.2020) OK

Autor recenze: JOSE MANUEL (6.5.2020)
Autor recenze: JOSE MANUEL (6.5.2020) BUENO

****

Autor recenze: Dott. Nuzzi (6.5.2020)
Autor recenze: Dott. Nuzzi (6.5.2020) Efficace ma in ambienti non oltre 50 metri cubi, servizio expondo eccellente.

Autor recenze: Anonym (2.5.2020)
Autor recenze: Anonym (2.5.2020) valutazione ozonizzatore

acquistato per togliere odore di muffa in locali attualmente in disuso ma contenenti libri ed oggetti vari.Apparecchio proveniente dalla Germania leggero e semplice da usatre che potrebbe essere utile anche per chi desidera affittare locali per vacanze per disinfezione prima e dopo uso come ulteriore garanzia offerta all'affittuario in periodo di coronavirus.

Autor recenze: fab (2.5.2020)
Autor recenze: fab (2.5.2020) perfetto

ottimo prodotto già consigliato a colleghi

Autor recenze: Anonym (30.4.2020)
Autor recenze: Anonym (30.4.2020) Ozonový generátor - 5 000 mg/h - 65 W

Splnil mé očekávání, na svůj výkon mohl by být levnější

Autor recenze: Anonym (27.4.2020)
Autor recenze: Anonym (27.4.2020) Ozonový generátor - 5 000 mg/h - 65 W

plně splňuje naše očekávání.

Autor recenze: Fernando (24.4.2020)
Autor recenze: Fernando (24.4.2020) Perfecto y recibido en el tiempo indicado

Espero que de buen resultado, aparentemente parece consistente

Autor recenze: přesně tak jak bylo požadováno - OK (6.4.2020)
Autor recenze: přesně tak jak bylo požadováno - OK (6.4.2020) OK

Autor recenze: Peter (3.4.2020)
Autor recenze: Peter (3.4.2020) Sort of works...

We have been using this device for about a month. It definitely generate some ozone, however the results are below our expectations. We have done some tests in various environment including small room with flowers. Ozone definitely should have negative influence on such flowers, unfortunately, it is not the case with this Ulsonic generator. So it seems that the flow of ozone is much less than stated in the specification. It might work for removing some smell, however it will not work for disinfection. Also the timer is very unreliable.

Autor recenze: Anonym (30.3.2020)
Autor recenze: Anonym (30.3.2020) Perfekt

Schnelle Lieferung, tadelloses Produkt. Sehr zufrieden

Autor recenze: Anonym (28.3.2020)
Autor recenze: Anonym (28.3.2020) virker præcist som den skal

Autor recenze: Jirka (25.3.2020)
Autor recenze: Jirka (25.3.2020) Super

Funguje skvele, vse ok

Autor recenze: Anonym (23.3.2020)
Autor recenze: Anonym (23.3.2020) Ozonový generátor - 5 000 mg/h - 65 W

Ozonový generátor splňuje mé požadavky. Je kvalitně vyroben. Nícméně jsem jej kupoval za 2900Kč a dnes stojí 16500Kč.

Autor recenze: Petr (23.3.2020)
Autor recenze: Petr (23.3.2020) Perfect

OK :-)

Autor recenze: Anonym (23.3.2020)
Autor recenze: Anonym (23.3.2020) OK - spokojenost

Odpovídá tomu co jsem si představoval bez jakýchkoli připomínek

Autor recenze: Győző (22.3.2020)
Autor recenze: Győző (22.3.2020) Ozongenerátor

Perfect

Autor recenze: Igor Svatos (19.3.2020)
Autor recenze: Igor Svatos (19.3.2020) quick delivery

the generator works properly...using to desinfect the rooms before new guests arrive. Kill germs and smell. I reccomend! The ceramic plate (that emits O3) lasts 5.000 hrs.

Autor recenze: Petr (19.3.2020)
Autor recenze: Petr (19.3.2020) Perfektní

Perfektní, rychlé a jednoduché

Autor recenze: József (19.12.2019)
Autor recenze: József (19.12.2019) Korrekt, gyors szállítás. Tökéletesen működik.

Perfect!!!!

Autor recenze: Amazon Customer (20.10.2019)
Autor recenze: Amazon Customer (20.10.2019) emballage soigné

Excellent produit.Livraison de qualité.

Autor recenze: Amazon Customer (19.8.2019)
Autor recenze: Amazon Customer (19.8.2019) Recensione positiva

Ottimo prodotto

Autor recenze: Amazon Customer (13.7.2019)
Autor recenze: Amazon Customer (13.7.2019) Kaufempfehlung

Top. Keine Gerüche mehr.

Tento produkt
 • Produkce ozonu: 5 000 mg/h
 • Výkon: 65 W
 • Časovač do 120 min
 • Skříň: práškově lakovaná ocel
 • Filtr: ušlechtilá ocel

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

Ozonový generátor - 5 000 mg/h - 65 W

Ozonový generátor - 5 000 mg/h - 65 W

(54)
Původní cena: 2395,00 Kč 2229,00 Kč

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

 • Produkce ozonu: 5 000 mg/h
 • Výkon: 65 W
 • Časovač do 120 min
 • Skříň: práškově lakovaná ocel
 • Filtr: ušlechtilá ocel
 • Produkce ozonu: 7 000 mg/h
 • Výkon: 94 W
 • Časovač do 120 min
 • Skříň: práškově lakovaná ocel
 • Filtr: ušlechtilá ocel

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

Ozonový generátor - 7 000 mg/h - 94 W

Ozonový generátor - 7 000 mg/h - 94 W

(11)
Původní cena: 3045,00 Kč 2775,00 Kč

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

 • Produkce ozonu: 7 000 mg/h
 • Výkon: 94 W
 • Časovač do 120 min
 • Skříň: práškově lakovaná ocel
 • Filtr: ušlechtilá ocel
 • Produkce ozonu: 10 000 mg/h
 • Výkon: 102 W
 • Časovač do 120 min
 • Skříň: práškově lakovaná ocel
 • Filtr: ušlechtilá ocel

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

Ozonový generátor - 10 000 mg/h - 102 W

Ozonový generátor - 10 000 mg/h - 102 W

(8)
Původní cena: 3589,00 Kč 3205,00 Kč

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

 • Produkce ozonu: 10 000 mg/h
 • Výkon: 102 W
 • Časovač do 120 min
 • Skříň: práškově lakovaná ocel
 • Filtr: ušlechtilá ocel